Posh i Becks najbardziej przereklamowaną parą!

Victoria i David Beckhamowie, jak na rodowitych Anglików przystało, lubią tytuły, ale ten pewnie ich nie ucieszył. Znana na całym świecie para została uznana przez magazyn "Radar" za...

 

...najbardziej przereklamowaną parę na świecie. Beckhamowie otwierają listę 100 najbardziej przecenianych ludzi, miejsc i rzeczy. Jak zapewniają organizatorzy, ranking jest potwierdzony "naukowym badaniem".

 

David został uznany za "najbardziej przepłaconego piłkarza", który częściej niż graniem zajmuje się siedzeniam na ławce rezerwowych z powodu kontuzji kolana, a Posh określono jako "bezsensowne skupisko części ciała".

 

Obok Beckhamów na liście znaleźli się Oprah Winfrey, aktor Brad Pitt i wokalista U2 Bono. Wśród najbardziej przecenianych rzeczy wymienia się botox, kokainę i pilates.

 

Ciekawe co na to państwo B.? A Wy zgadzacie się z opinią magazynu?

Więcej o:
Komentarze (39)
Posh i Becks najbardziej przereklamowaną parą!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  ON JEST MISTRZEM I WZOREM NA NIM KAŻDY SIĘ WYCHOWAŁ A POSH KAŻDY UWIELBIAŁ A TERAZ CO UŻ NIKT JEJ TAK NIE LUBI

 • Gość: Gość

  0

  ja ich uwielbiam!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  o Poch nic nie wiem nie interesuje mnie... Ale co do Beckhama... wszyscy byli z niego zachwyceni jak był w pełni formy... strzelał superr bramki... a z czasem forma mija... więc to jest nieładnie go oczerniać, jakby grał nadal tak jak gral to byście go wychwalali... a kontuzja kolana to poważna sprawa sam gram w piłke i wiem c nie co o tym...

 • Gość: Gość

  0

  najbardziej żalosne to są niektóre komentarze ..

 • Gość: Gość

  0

  pasuja do siebie.wygladaja jak te malzenstwo z adamsow

 • Gość: Gość

  0

  pasuja do siebie.wygladaja jak te malzenstwo z adamsow

 • Gość: Gość

  0

  OMG!!!! Widać, że oni się kochają. Gdyby tak nie było to by nie mieli tylu dzieci i dawno by się rozwiedli!! Nie rozumiem czego od nich chcecie?

 • Gość: Gość

  0

  nareszcie sie doigrali.Ale oni nic sobie z tego nie robia.

 • Gość: Gość

  0

  Nie zgadzam sie. Oni sa slawni i to wszystkich bol, a slawa to nic innego jak BYCIE WSZEDZIE. Wiedzieli co biora jak ich lansowali.
  Teraz im sie odechcialo?
  Ja tam do nich nic nie mam. Lubie ich :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX