To przez nią płaczą Paris i Britney

Sarah Silverman jest ostra jak brzytwa...

Sarah Silverman dała kolejny popis swojego humoru - na MTV VMA. Nazwała dzieci Britney "pomyłką" , w dodatku "równie uroczą jak bezwłosa wagina, z której wyszły". Wcześniej stwierdziła, że w więzieniu Paris połamie sobie zęby na kratach pomalowanych jak penisy.

 

Sarah Silverman jest aktorką komediową, słynąca z bardzo ciętego języka, który już wcześniej przysporzył jej mnóstwo problemów. Wielokrotnie krytykowano ją, a nawet raz zwolniono z telewizji za niesmaczne żarty o aborcji i Chińczykach. Jako konferansjerka na gali MTV VMA zażartowała sobie z występu Britney Spears:

Czy to było niewiarygodne? Ona jest niesamowita. Mam na myśli, że ma 25 lat i już osiągnęła wszystko, co można w życiu osiągnąć. To dziwne, gdy pomyśleć, że zaledwie kilka lat temu na tym wielkim show była jak słodka niewinna mała dziewczynka w niechlujnym ubraniu, wijąca się z pytonem. To nie było miłe... nazwanie Madonny pytonem. Widzieliście dzieci Britney? O mój Boże, są najbardziej rozkoszną pomyłką, jaką kiedykolwiek widzieliście. Są tak urocze jak bezwłosa wagina, z której wyszły.

 

 

 

Znajomi Britney powiedzieli później, że piosenkarka była naprawdę wkurzona po słowach Sarah. Tak pewnie zareagowałaby każda matka, której dzieci obrażono przed wielomilionową publicznością. Po przedstawieniu Brit rozpłakała się i miała ochotę uderzyć Sarah w twarz.

 

Telewidzowie również byli bardzo zniesmaczeni tymi żartami, komentując galę m.in. słowami:

Jeśli Sarah Silverman chciała zażartować sobie z Britney, w porządku. Ale niech zostawi jej dzieci w spokoju!

oraz

Czy ktoś śmiał się z tego, co powiedziała Sarah Silverman? Myślę, że naprawdę przekroczyła granicę.

Organizatorzy kontrowersyjnej gali VMA tłumaczą się:

Nie było oficjalnego scenariusza zatwierdzonego przez MTV. Jedyną osobą, która wiedziała, co powie Sarah, była ona sama. Nawet kiedy była na próbie, mówiła: "Żart. Żart. Żart. 50 Cent. Britney Spears, itd.". Wymieniła jedynie nazwiska ludzi, o których miała zamiar powiedzieć. Nikt nie słyszał tych tekstów przed pojawieniem się na antenie.

Pozostaje nam mieć nadzieję, że na kolejnej imprezie tego typu nie zobaczymy już Sarah Silverman w akcji. Niezbadane są jednak wyroki organizatorów, bo nie był to pierwszy wybryk tej konferansjerki.

 

3 czerwca na MTV Movie Awards zaserwowała publiczności dowcip równie "wysokich lotów" o Paris:

Za kilka dni Paris Hilton idzie do więzienia. Sędzia powiedział, że nie będzie tam przywilejów i to niedorzeczne. Z pewnością będzie traktowana w specjalny sposób. W rzeczy samej słyszałam, że aby poczuła się tam bardziej komfortowo, strażnicy zamierzają pomalować kraty tak, by wyglądały jak penisy. Również myślę, że to złe. Obawiam się, że może połamać sobie na nich zęby.

Obecna wówczas na sali Paris Hilton próbowała nie rozpłakać się. Później powiedziała dziennikarzom:

To suka. Nienawidzę jej!

Podczas VMA Sarah oszczędziła Paris , mówiąc jedynie, że stęskniła się za nią i nie zamierza tym razem z niej żartować. Swój jad przelała z kolei na Britney. Czy przygotowując tegoroczne MTV VMA organizatorom przyszło bojować z aż tak wielkim deficytem konferansjerów, że znów zdecydowali się na Sarah Silverman?