Adrienne Bailon zastąpi Vanessę Hudgens? Głosuj!

Po skandalu wywołanym przez nagie zdjęcie Vanessy Hudgens pojawiły się informacje, że Wytwórnia Disneya chce zwolnić aktorkę. W HSM3 zastąpiłaby ją Adrienne Bailon. Czy to dobra decyzja? - głosuj w sondażu Plotka!

To byłaby wielka kara dla Vanessy za tak niewielkie przewinienie. Aktorka zrobiła sobie tylko jedno zdjęcie nago dla ukochanego Zaca Efrona. Ktoś z jej znajomych okazał się jednak na tyle podły, że umieścił ową fotkę w sieci, rujnując jej karierę. Autentyczność zdjęcia została potwierdzona przez przedstawiciela Vanessy.

 

Wytwórnia Walta Disneya tworzy produkcje dla młodych widzów, więc takie skandal z nagością był jej wybitnie nie na rękę. Jak powiedział jeden z pracowników:

To była wyjątkowo ciężka decyzja. Vanessa została oddzielona od rodziny, ale odczuwamy, że to co zrobiła, było nieodpowiedzialne. Zostało teraz ogłoszone, że Bailon - gwiazda z odnoszącej wiele sukcesów produkcji "Dziewczyny Cheetah" - zastąpi Hudgens w roli Gabrielli, ukochanej Zaca Efrona w nadchodzącym "High School Musical 3".

To słowa jednego z pracowników Wytwórni Walta Disneya, ale sama firma jeszcze nie potwierdziła oficjalnie tej informacji. Może są jeszcze jakieś szanse dla Vanessy? Jeśli Adrienne rzeczywiście zastąpi ją w HSM3, Zac Efron prawdopodobnie nie zgodzi się na występ w filmie. Skoro dwójka głównych aktorów, których już zdążyliśmy pokochać, zostanie zastąpiona przez innych, jaki sens ma kręcenie trzeciej części? Może lepiej byłoby, aby poprzestać na dwóch filmach, które przynajmniej dobrze zapamiętamy?

 

Adrienne Bailon zagrała w takich filmach jak m.in. :Dziewczyny Cheetah 2", "Trener" i "Chłopięca przyjaźń". Śpiewa również w zespole 3LW.

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (866)
Adrienne Bailon zastąpi Vanessę Hudgens? Głosuj!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 10

  Vanessa Vanessa Vanessa

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 10

  Przepraszam bardzo.Ta panna się mi nie podoba. HSM bez głównych bohaterów nie ma szans. x/
  Obejrze tylko z Vannesą i Zackiem.!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 9

  Nigdy!!!Jeżeli Vanessa nie zagra w HSM to nie będe oglądać!

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 9

  ciąg się disnay jezeli chcesz miec wiekszoa ogladalnosc to lepiej wezcie vanesse bo nikt jej nie przebije jest super (mam na ścianie ją namalowaną):)

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 8

  Moim zdaniem Vanessy i jej urody nikt nie zastąpi.Jednak Vanessa pasuje najbardziej do tego filmu, jak i do Zaca.

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 8

  Vanessa i tylko VANESSA

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 8

  Vanessa jest najlepsza!!!!!!! Nikt jej nie zastąpi!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  ona robie co chce mozesz nawet uprawiac seks przed kamera mnie i tak to nieruszy

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  Vanessa musi zostać!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX