Big Brother 4.1: będzie pokój seksu

W domu kamery będą wszędzie, nawet pod prysznicem. Organizatorzy przewidzieli również pokój dla zakochanych...

 

Telewizja TV4 zainwestowała duże pieniądze w budowę domu Wielkiego Brata, dlatego liczy na to, że program przyciągnie przed telewizory wielką widownię. Reality show będzie nadawane cztery razy dziennie, sześć dni w tygodniu. Do tego w niedzielę stacja wyemituje dwa dodatkowe wydania programu.

 

Dom, w którym zamieszkają uczestnicy programu został wybudowany na wrocławskich Bielanach. Co tydzień tradycyjnie z programem i uczestnikami pożegna się jeden z mieszkańców.

 


Jarosław Ostaszkiewicz, producent programu, który w poprzednich edycjach użyczał głosu Wielkiemu Bratu, powiedział w rozmowie z "Super Expressem", że program "Big Brother 4.1" będzie miał specjalną stronę internetową.

Mieszkańcy domu i widzowie będą mogli stworzyć na niej swoje wirtualne postacie. Program skierowaliśmy także do osób, które interesują się nowoczesnymi technologiami i chcemy je wciągnąć do zabawy.

Reporter "Super Expressu", który odwiedził dom Wielkiego Brata zauważył, że nie ma w łazience sławnego jacuzzi, dzięki któremu Frytka rozpoczęła karierę w mediach. Nie znaczy to jednak, że producenci nie liczą na to, że pomiędzy niektórymi uczestnikami nie zaiskrzy. Wręcz przeciwnie! W domu znajduje się specjalny pokój dla zakochany, z łóżkiem i prysznicem.

 

Organizatorzy show zapewne zacierają już ręce, licząc na to, że jakaś para skusi się skorzystać z tego pokoju.

 

 

Więcej o: