Paris Hilton - kolejna książka w drodze

Może Paris Hilton nie jest ideałem godnym naśladowania, ale głowy do interesów można jej pozazdrościć. Po wydaniu własnej kolekcji ubrań postanowiła napisać książkę autobiograficzną. Trzecią z kolei. Kolejny wielki hit made by (in) Paris?

O czym będzie opowiadała nowa książka? Jeszcze nie wiadomo , ale agent Paris zapowiedział, że prawdopodobnie nie będzie ona koncentrować się wokół pobytu dziedziczki w więzieniu. A szkoda, bo działo się przez te 23 dni, oj działo!

 

Byłoby to ciekawe połączenie komedii (Paris trafia do więzienia, wychodzi z niego, znowu trafia, wychodzi...), horroru (pamiętacie te mrożące krew w żyłach opowieści o więziennej toalecie?) i melodramatu (ach te łzy wylane na rozprawie!).

 

Paris na koncie ma już dwie książki autobiograficzne. Pierwsza z nich, "Confessions of an Heiress: A Tongue-in-Chic Peek Behind the Pose", była bestsellerem według "New York Times`a". Niektóre media opluły ją od góry do dołu jako niewartą uwagi amatorszczyznę, ale dzięki niej konto Paris zasiliło dodatkowe 100 000 dolarów.

 

 

Druga książka, zatytułowana "Your Heiress Diary: Confess It All To Me", nie była aż tak wielkim hitem jak poprzedniczka, ale również zarobiła niemało. Paris ma chyba słabość do długich tytułów i różowych okładek. Zresztą jaki inny kolor kojarzyłby się aż tak bardzo z naszą gwiazdką?

 

 

To nie koniec książek o Paris Hilton. Jej nieautoryzowanych biografii jest na pęczki, napisanych ze zgryźliwością lub na wesoło.