Zac Efron - napisał piosenkę dla ukochanej

Ostatnio zaszumiało od plotek o tym, że Zac Efron i Vanessa Hudgens nie są już parą. Ich związek miał rozpaść się za sprawą gwiazdy "Hairspray" , Nikki Blonsky, która ponoć skradła serce naszego przystojniaka. Zac udowodnił jednak, że wciąż kocha Vanessę i przygotował dla niej niespodziankę, o której marzy każda dziewczyna.

 

Podczas kręcenie "Hairspray" Zac napisał piosenkę miłosną dla swojej ukochanej. Zaprosił ją do domu i przy świecach zaśpiewał ją przy akompaniamencie gitary. Wzruszona Vanessa rozpłakała się ze wzruszenia. Zac pamiętał także o swojej dziewczynie podczas ostatniej wizyty w Londynie i kupił jej mnóstwo ubrań. Ktoś jeszcze zaprzeczy, że on jest słodki?

 

 

 

Zac powiedział, że Nikki Blonsky jest zapierającą dech pięknością na zewnątrz, jednak wewnątrz jest jeszcze dwa razy wspanialsza. Uważa ją za seksowną i nie przeszkadza mu kilka te kilka zbędnych kilogramów. Choć krążyły plotki o sekretnym romansie tej dwójki, Zac i Nikki są tylko przyjaciółmi.Wzajemna fascynacja?

 

Jego związek z Vanessą niektórzy przyrównują nazywają bajkowym, a świadczyć o tym może chcociażby ten romantyczny gest w postaci dedykowanego utworu.