Jeffree Star czyli jak zrobić karierę w Internecie

Pewnie nie raz marzyło Wam się, żeby zdobyć sławę i fortunę. Tylko jak tego dokonać? Podpowiadamy: wystarczy Internet, krzykliwy makijaż, odpowiednia reklama oraz jako takie pojęcie o muzyce. Tak właśnie zaczynała (zaczynał?) "Królowa Internetu" czyli Jeffree Star. Obecnie 20-letni Jeffree koncertuje razem z wielkimi gwiazdami, jest rozchwytywanym wizażystą, zarabia fortunę plus niedługo ruszy reality show z jego udziałem. Fajnie, prawda? Na zdjęciu zrobiony na Annę Nicole-Smith.

 

Jeffree na świecie posiada miliony fanów, a o sobie mówi:

Jeffree Star - głos, Królowa piękna, złodziej chłopaków i manekin.

W dzieciństwie wyróżniał się spośród rówieśników - chciał być piękny, więc malował się kosmetykami matki, tworząc swój własny, oryginalny image. Choć czy taki znowu oryginalny... nie przypomina Wam tu Billa z Tokio Hotel?

 

 

Pierwszą część przepisu na sukces, czyli zwracanie na siebie uwagi gawiedzi, mamy już za sobą. Czas na drugą, czyli jak zabłysnąć w Internecie. Tutaj Jeffree musiał się trochę napracować: założył stronę na MySpace i wysyłał ciągle swoje odważne zdjęcia na takie serwisy jak Friendster, FaceTheJury, Lipstick Party, Melodramatic.com oraz LiveJournal. Wysiłek opłacił się, bo jego strona biła rekordy popularności - każdy chciał zobaczyć chłopaka paradującego w dziwnym makijażu (na kolejnych zdjęciach coraz trudniej było określić jego płeć).

 

Część trzecia, czyli bierzemy się za śpiewanie.

 

 


 

 

Gdy Jeffree zamieścił na swojej stronie małą próbkę własnej twórczości, w ciągu 6 miesięcy filmik zobaczyło ponad 7 milionów ludzi. Wtedy zainteresował się nim bliżej przemysł muzyczny (i nie tylko). Dodatkowo Jeffree dopomagał swojej sławie, pojawiając się w znanych nocnych klubach ubrany w mini-spódniczkę i w butach na 20-centymetrowych obcasach. I tak się narodziła jego gwiazda.

 

 

 

 

Chcesz być sławny? Try this at home!