Kate Middleton i książę William - jednak wciąż razem

Brytyjska prasa wciąż huczy od plotek na temat rozstania księcia Williama z Kate Middleton. Oboje przez ostatnie miesiące zwodzili dziennikarzy i spotykali sie pokryjomu. Jak podał brytyjski tygodnik "News of the World" kwietniowe rozstanie Kate Middleton i księcia Williama było jedynie sprytnym zagraniem młodych, które miało zmylić prasę. Podobno już 4 dni po ogłoszeniu końca książęcego romansu, Kate i William zaczęli się znowu spotykać. Ale tym razem w sekrecie, aby mogli się cieszyć prywatnością z daleka od dziennikarzy i fleszy aparatów fotograficznych.

 

Do ich chwilowego rozstania doszło naprawdę w wyniku kłótni, ale Kate i William pogodzili się praktycznie natychmiast. Oboje mieli dosyć presji, jaką wywierały na nich media w kwestii planowanych bądź nie zaręczyn, więc uznali, że kontrolowana operacja "rozstanie" będzie doskonałym wentylem do rozładowania napięcia.

Zaraz po zerwaniu Kate spędzała czas w domu rodziców w hrabstwie Berkshire, a William odbywał szkolenie wojskowe w Bovington Camp w Dorset. Świat myślał, że wiodą samotne życie, a tymczasem spotykali się w sekrecie w domach ich przyjaciół, którym mogą ufać. Dobrze się bawili i cel został osiągnięty - ludzie nie myślą więcej o ich ślubie, ale zastanawiają się czy będą znowu razem.

Tak pięknie było kiedyś...

Na konferencji prasowej poprzedzającej niedzielny koncert poświęcony pamięci księżnej Diany nie obyło się bez pytań o związek Williama z Kate. Zapytany przez dziennikarzy czy jego była dziewczyna będzie obecna na koncercie, William dyplomatycznie odpowiedział, że zaprosił wielu przyjaciół, czym wzbudził niekontrolowany wybuch śmiechu u swojego młodszego brata Harry'ego.

Kate Middleton pojawiła się w niedzielę na stadionie Wembley - siedziała za Williamem w królewskiej loży.