Prokuratura oskarżyła Roberta Jansona

W miniony wtorek Prokuratura Rejonowa w Milczu, badająca od roku sprawę kraksy samochodowej zespołu "Varius Manx", postawiła zarzut spowodowania wypadku liderowi zespołu - Robertowi Jansonowi. Czy kompozytor pójdzie siedzieć?

 

Jeszcze nie wiadomo, ponieważ śledztwo ciągle trwa. Prokurator Mirosław Misztela powiedział "Twojemu Imperium":

Obecnie zostały podjęte czynności zmierzające do zakończenia sledźtwa, ale obrońcy podejrzanego złożyli szereg wniosków dowodowych, które mogą wydłużyć ten termin.

Przypominamy, że w tragicznym wypadku najbardziej ucierpiała wokalistka "Varius Manx"- Monika Kuszyńska, która do dzisiaj jest sparaliżowana. Jej fani, co jakiś czas organizują zbiórki pieniędzy na rehabilitację ich idolki jednak zebrane kwoty nie wystarczają na leczenie Moniki. Robert Janson podobno nie interesuje się losem swojej byłej przyjaciółki i nie pomaga jej finansowo w tym trudnym momencie.

 

 

Więcej o:
Komentarze (14)
Prokuratura oskarżyła Roberta Jansona
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  Powiem tak, niech odpracuje szkody, które wyrządził czyli niech nie siedzi w ciupie, tylko tak zapieprza, żeby pokrył wszelkie koszty leczenia i rehabilitacji Moniki. A oprócz tego płacił jej godna rentę, jesli nie będzie w pełni sprawna + odszkodowanie + praca społeczna z osobami spraliżowanymi!
  Zawsze Janson wydawał się mi osoba bez klasy. jeśli jej nie pomaga, jest świnią.

 • Gość: Gość

  0

  zrobi casting na nową wokalistkę i po sprawie, i tak zależy mu tylko na kasie ani e na ludziach , kawal ch...a

 • Gość: Gość

  0

  wspolczuje serdecznie monice ,w sprawca powinien do finansowac rechabilitacje p.moniki .

 • Gość: Gość

  0

  życzę mu rozwoju kariery i mnóstwa koncertów. I żeby prokuratura zasądziła mu jak największe odszkodowanie na rzecz Moniki i zabrała mu całą forsę z tych koncertów!!!

 • Gość: Gość

  0

  Dziadek zawsze mówił RUDE FAŁSZYWE...

 • Gość: Gość

  0

  Na pewno nie pojdzie siedziec. W Polsce "gwiazdy" maja szczegolne przywileje, tak jak wspomniana Otylia. Idiotow za kierownica nie brakuje, szkoda, ze inni na tym cierpia.

 • Gość: Gość

  0

  Jakoś Pan Robert nigdy nie wzbudzał mojej sympatii. Zawsze był nadętym bucem, okazuje się, że też jest zwykłym cwaniakiem a "artystta" z Niego też średni...

 • Gość: Gość

  0

  sorry ale tu mi kaktus wyrośnie jak Janson pójdzie siedzieć, Otylia zabiła człowieka i chodzi na wolności a jego posadza za zrobienie z Moniki "tylko" kaleki? ktoś w to wierzy? na dodatek Kuszyńska podobno miała nie zapięte pasy, wiec..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX