Jolie i Pitt kończą z aktorstwem?

Popularna para w ciągu najbliższych kilku lat planuje wycofać się z showbiznesu i całkowicie zająć się wychowywaniem swoich dzieci. Angelina w jednym z ostatnich wywiadów powiedziała:
Myślę, że oboje chcielibyśmy pracować jeszcze tylko przez kilka lat. Mamy dużo dzieci i chcemy mieć ich więcej, a taka rodzina wymaga dużo czasu. Nie da się pogodzić wszystkiego.

My próbujemy pogodzić pracę nad Plotkiem z długim weekendem. Faktycznie - nie da się pogodzić wszystkiego.

 

O tym, że Jolie pragnie powiększyć rodzinę informuje również "The Sun". Podobno na planie filmu "Wanted", aktorka zakochała się w malcu poznanym w katolickim sierocińcu. Gazeta pisze:

Jej instynkt macierzyński znowu się odezwał i błyskawicznie nawiązała z chłopcem kontakt, więc zadzwoniła do Brada i powiedziała, że znalazła dziecko, które doskonale będzie pasować do ich gromadki.

Przypominamy, że gwiazdorska para ma obecnie czwórkę dzieci- Maddoxa, Zaharę, Paxa i Shiloh. Jednym słowem - pełna chata


Więcej o:
Komentarze (22)
Jolie i Pitt kończą z aktorstwem?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  Hmmm mają kasę i chcą mieć dzieci to czemu nie. Są w stanie im zapewnić wszystko.Brad to może już skończyć karierę, bo nie jest świetnym aktorem, ale Angelina - ? było by dobrze gdyby znów zaczęła grać w dobrych filmach, bo ma talent. Fenomenalnie zagrała np. w filmie GIA
  www.filmweb.pl/Gia+1998+o+filmie,Film,id=1413
  Nie powinna się marnować w takich produkcjach jak złodziej życia

 • Gość: Gość

  0

  nie wiem 0 c0 sie czepiacie ... oni chcą zapewnić tym dzieci0m lepsze życie ... to chyba nic złego ... dobrze że interesuje ich szczęście innych ludzi ...

 • Gość: Gość

  0

  jak bym mial kase taka jak oni tez bym sobie fundowal dzieci

 • Gość: Gość

  0

  tylko sie nie rozstawajcie

 • Gość: Gość

  0

  To bardzo humanitarny gest.wiedza dobrze w co obrucic swoje miliony

 • Gość: Gość

  0

  PARANOJA

 • Gość: Gość

  0

  strategia specjalizacji. skoncentruja sie na brukowcach i będą sie utrzymywać wylącznie z nich

 • Gość: Gość

  0

  a niech koncza, moze po tylu adopcjach zaloza druzyne pilkarska

  www.506t.com

 • Gość: Gość

  0

  Agatko, przypomnij sobie dlaczego Brad rozstał się z poprzednią partnerką (tą z "Przyjaciół"), bo ona nie chciała dzieci. Należy się cieszyć, że są mężczyźni, którzy wolą wychowywać dzieci, zamiast być dużymi dziećmi. A że nie swoje? A może Angelina nie może mieć więcej własnych? To chyba dobrze, że para zamożnych ludzi chce stworzyć szansę dla dzieci, którym się w życiu nie poszczęściło.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX