Drew Barrymore: jestem szczupła i...nudna

Smukła sylwetka szczęścia nie daje. Nie wierzycie? Wystarczy spojrzeć na aktorkę Drew Barrymore. Gwiazda po rozstaniu ze swoim chłopakiem (perkusistą rockowej kapeli The Strokes), ostro się za siebie wzięła - siódme poty na siłce i katorżnicza dieta. I co? Rzeczywiście schudła, ale jak przyznaje jest nieszczęśliwa i potwornie się nudzi. Wierzymy - życie bez hamburgerów i ociekających tłuszczem frytek musi być dobijające.32-letnia Drew Barrymore doświadcza tego na własnym ciele. Pilates, codzienne bieganie po okolicy, a na talerzu kawałek ryby i sałata - tak wygląda teraz życie aktorki. I choć zrzuciła już prawie 8 kg, przeklina dzień, w którym dietę zaczęła. Bo, jak przyznaje, to nuuda!

Chciałabym móc powiedzieć, że dieta to jakiś cudowny lek na samopoczucie. Ale szczerze? To dość nudne. Zawsze nienawidziłam ludzi, którzy jedli zdrowo i ćwiczyli, żeby dobrze wyglądać. Obecnie jestem jedną z nich. Schudłam, a teraz muszę utrzymać nową wagę.

I po co się męczyć? Przecież najważniejsze jest dobre serce i mądra głowa. Szczególnie w Hollywood.

Więcej o:
Komentarze (10)
Drew Barrymore: jestem szczupła i...nudna
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  Podoba mi się, bo zachowuje dystans do samej siebie!

 • Gość: Gość

  0

  i ma racje!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  "Wierzymy - życie bez hamburgerów i ociekających tłuszczem frytek musi być dobijające." - powszechnie wiadomo, że Drew Barrymore jest od wielu lat wegetarianką, tak więc jej poprzedni "niehollywoodzki" wygląd niekoniecznie musiał wiązać się z niezdrowym trybem życia. Zgryźliwy komentarz naprawdę nie na miejscu, widzę, że "Plotek" zbliża się mocno do "Pudelka". Zarówno pod względem nieuzasadnionej złośliwości jak i doinformowania redaktorów.

 • Gość: Gość

  0

  ALTERNATYWNA BIZUTERIA
  WWW.KOLCZYKI.BLOG.PL

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX