Nawet gwiazdy były dziećmi

Z okazji dnia dziecka redakcja Plotka przygotowała specjalny materiał. Być może trudno w to uwierzyć, ale każda gwiazda była kiedyś niewinnym dzieckiem. Nawet Jenna Jameson, chociaż do jej zdjęć z dzieciństwa nie udało się nam dotrzeć. Mamy za to całą masę innych celebrities. Oglądajcie i głosujcie.

 

Postanowiliśmy uszeregować gwiazdy według naszego subiektywnego widzi_nam_się. Nie ma w tym głębszej filozofii.

 

1) Tak, ta mała dziewczynka z długą grzywką to Dorotka Rabczewska. Miejsce pierwsze dla Dody, bo Dodę lubimy, a poza tym oblała ostatnio egzamin. Fajna tarcza - uczeń. Od razu wiadomo z kim mamy do czynienia.

 

2) Lindsay Lohan, czyli diabelskie nasienie. Po tym dziecku naprawdę widać charakterek. Tutaj jeszcze niewinna, ale już dosłownie za kilka lat Lindsay zdobędzie przydomek "Firecrotch". Nie podejmujemy się tego przetłumaczyć.

 

 

 

3) Na miejscu trzecim Alecia Moore. Fajny wpis do książki pamiątkowej, ale czy ktoś rozpoznałby w tej dosyć przeciętnej nastolatce Pink?

 

4) Bring Sexy Back na tym zdjęciu ma cztery lata. To dowód na to, że z każdej ofiary losu może wyrosnąć przystojny facet, który podrywa takie panny jak Jessica Biel czy Scarlett Johansson. Męska część redakcji ciągle nie traci nadziei, że upływ czasu będzie dla niej tak samo łaskawy.

5) Jeśli dalej nie wiecie, kto jest na zdjęciu powyżej - mała podpowiedź. Chodził z tą dziewczynką poniżej. Po ubraniu Britney możemy stwierdzić, że plan zruinowania światowego rynku mody miała w głowie od zawsze. Niech ktoś ją zatrzyma!

 

6) A to jest Victoria Beckham, o tym zdjęciu już kiedyś pisaliśmy, ale co szkodzi pokazać je jeszcze raz. I w tym przypadku proces starzenia okazał się być zbawienny.

 

7) Jeśli u góry Vic, to u dołu musi być David - o hierarchię w rodzinie trzeba dbać. Tak Beckham wyglądał w roku 1985, jeszcze nie wiedział, że za 15 lat będzie malować paznkocie na różowo i pozować dla gejowskich magazynów. I że ożeni się z tą brzydką dziewczynką u góry.

 

8) Maria Sharapova. Ładna buzia, ładne włosy, ładne zęby.

 

9) A tak wyglądał Pharrell kiedy jeszcze nie był ikoną stylu. Trudno powiedzieć, czy to jeszcze dziecko czy nastolatek, ale zdjęcie musieliśmy pokazać ze względu na to afro. Przykro nam dziewczyny, Pharrell też kiedyś wyglądał jak idiota.

 

10) Na sam koniec zostawiliśmy sobie dosyć wyrośnięte dziecko. Ktoś mógłby nawet powiedzieć, że to facet. Jednak naszym zdaniem przemiana, która stała się udziałem tego artysty, jest równie dramatyczna jak proces dojrzewania.

 

 

 

 

 

...