Teletubiś Tinky Winky gejem - nie on jedyny

Rzeczniczka praw dziecka, Ewa Sowińska w końcu dostrzegła to, co cały świat wiedział od zawsze - teletubiś Tinky Winky jest gejem. Co prawda w Stanach Zjednoczonych zorientowali się już w 1999 roku ("jest purpurowy i trójkątny - a to gejowska symbolika"), ale od czego jesteśmy my? Będąc patriotami, postanowiliśmy przyjrzeć się innym postaciom z dziecięcych bajek, by sprawdzić, czy i one nie propagują homoseksualnych praktyk. Wyniki dochodzenia przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Nikt nie jest wolny od podejrzeń.

Teletubisie to geje, czy...?

Zanim przejdziemy do wyników śledztwa, poświęcimy chwilę metodologii. Jak rozpoznać gejowski przekaz? Oddajmy głos Ewie Sowińskiej:

Zauważyłam, że Tinky Winky ma damską torebkę, ale nie skojarzyłam, że jest chłopcem. W pierwszej chwili pomyślałam, że ta torebka musi temu teletubisiowi przeszkadzać. Taki balast niepotrzebny. Później się dowiedziałam, że w tym może być jakiś ukryty homoseksualny podtekst

Wskaźnik ten wydaje się nam jednak zbyt ogólny (co z mężczyznami, którzy noszą torebki swoim partnerkom, co z listonoszami?), dlatego postanowiliśmy się przyjrzeć także innym elementom Teletubisiów. W wyniku analizy stwierdzamy, że gejowską propagandę można rozpoznać po:

1) Przeważającej liczbie postaci męskich w stosunku do żeńskich - nie wymaga komentarza
2) Bliskich, zbyt bliskich, relacjach łączących bohaterów męskich - Teletubisie bardzo się lubią i spędzają ze sobą stanowczo zbyt dużo czasu
3) Pokazywaniu zachowań niegodnych heteroseksualnego mężczyzny - damska torebka, płacz, wrażliwość, higiena
4) Unikaniu treści rodzinnych, religijnych, narodowych - nikt nie wie, czy Teletubisie mają rodziców, pochodzą z różnych krajów, nikt ich nie widział w kościele
5) Unikanie tematów obyczajowości, nastawienie na konsumpcjonizm, a nie na wartości
6) Tzw. "gay radar" czyli zwykła, heteroseksualna intuicja - po Tinkym Winkym "to" po prostu widać

7) Każdy "miś" jest podejrzany, bo homoseksualiści mówią na siebie per "misiu" .

Po zastosowaniu naszych kryteriów oraz socjologicznych technik jakościowych (analiza treści) okazało się, że wiele spośród bardzo popularnych bajek dla dzieci zawiera silne wątki gejowskie. Nie chcemy wyrokować, czy rzeczywiście Kubuś Puchatek jest "pedałem", jak powiedziałby poseł Wierzejski. Istnieje jednak bardzo duże prawdopodobieństwo, że tak właśnie jest.

LISTA PODEJRZANYCH:

Tinky Winky - wykryto, potwierdzono, to gej.

Kubuś Puchatek - myśli tylko o sobie i konsumpcji miodu. W wersji angielskiej nazywa się Winnie. Ma samych przyjaciół facetów, z czego jeden jest na pewno gejem (Prosiaczek), drugi prowadzi rozwiązły tryb życia (Tygrysek), a trzeci jest transwestytą (Pan Sowa). Jedyna kobieta w tym towarzystwie to samotna matka (kto jest ojcem?) - co się stało z tradycyjnym modelem rodziny? Jedynym plusem tej "bajki" jest szczerość. Pozostali bohaterowie - Królik i Osioł - to ofiary homoseksualnego życia. Pierwszy cierpi na histerię, drugi na depresję.

Miś Uszatek i koledzy - Króliczek z Misia Uszatka nosi damskie ciuszki. Polecamy odcinek "Później" z 1979, w którym ma na sobie czerwony lateksowy płaszczyk i getry w groszki. Ponadto, wszystkie zwierzątka w Uszatku mówią męskim głosem, ergo wniosek jasny - wszystko transwestyci i/lub drag queens. Last but not least - żaden heteroseksualnych mężczyzna nie jeździ na wrotkach. Wolimy też nie wiedzieć skąd się wzięło to "klapnięte uszko".

Kolargol(też miś) - ciągle płacze, boi się, unika odpowiedzialności - typowe oznaki homoseksualizmu. Poza tym wygląda jak kowboj z teledysku gejowskiego zespołu Village People. Nie ma koleżanek. Jego kumple się lubią przebierać. Kolargol ciągle jeździ po świecie - seksturystyka?

Smurfy - wioska smurfów to przykład gejowsko-socjalistycznej komuny - tzw. homotopii. Prawie sami mężczyźni, gospodarka centralnie planowana. Poza tym obrazki mówią same za siebie.

   

Kot Filemon - związek dwóch kotów, między którymi jest bardzo duża różnica wieku. Wnioski nasuwają się same. Kot Bonifacy to prawdopodobnie transwestyta - ma podejrzanie kobiecy głos.

Budowniczy Bob - na niego jeszcze nic mamy. Ale szukamy. Nosi taki sam kask jak jeden z członków Village People.

Żwirek i Muchomorek - szukamy więcej danych.

JEDYNI SPRAWIEDLIWI:

Rumcajs - ma brodę, ma fuzję, ma rodzinę i zwalcza układ, Księcia i Księżną. Zabiera bogatym i daje biednym. Nie ma kolegów. UWAGA! Jeden z czytelników zwrócił uwagę, że Rumcajs ma jednak wady - niszczy środowisko naturalne strzelając z żołędzi. Hmm...

CZYTELNICY NADESŁALI

Czujność w narodzie nie ginie. Oto Wasze typy.

Krecik - nie dość, że krypto-homoseksualista (żyje w podzemiu i podkopuje fundamenty heteroseksualnego społeczeństwa), to jeszcze czarny.

He-Man - od niego się chyba zaczęło. Jak mogliśmy zapomnieć.