William i Harry - książęta z bajki

Za górami, za lasami, za siedmioma morzami... No dobra, niezupełnie. Ale za jednym morzem było sobie królestwo. Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej konkretnie. Żył w nim średnio przystojny prawie król, który miał dwóch przystojnych synów. Williama i Harry'ego. To początek bajki, a my zastanówmy się jak skończyłaby się, gdyby to Kopciuszek mógł wybrać sobie księcia.

 

Najpierw formalnie. Tak naprawdę nie ma księcia Williama i księcia Harry'ego. Jest William Arthur Philip Louis Mountbatten-Windsor i Henry Charles Albert David Mountbatten-Windsor. Kopciuszek już na wstępie może czuć się nieco przytłoczony, bo ma tylko jedno imię.

 

William urodził się 21 czerwca 1982, Harry 15 września 1984. Obaj - jak na członków rodziny królewskiej przystało - odebrali należyte wykształcenie. William w Eton College, gdzie najbardziej interesowały go biologia, geografia i historia sztuki. Potem studiował na Uniwersytecie Świętego Andrzeja w Fife. Został magistrem sztuk pięknych, co jest najlepszym akademickim wynikiem osiągniętym przez następcę brytyjskiego tronu. Harry nie był takim kujonem. Też chodził do Eton College. Na końcowych egzaminach z geografii dostał tróję. Nie przeszkodziło mu to wstąpić do Royal Military Academy w Sandhurst. W 2006 r. książę Harry został mianowany komandorem Royal Navy. Jego starszy brat dosłużył się w tej szkole stopnia podporucznika. Harry planuje karierę wojskową i nie możemy nie wspomnieć o skandalu jaki wybuchł, kiedy na balu kostiumowym, pojawił się w mundurze żołnierza Afrika Korps, ze swastyką na ramieniu.

 

Obaj potrafią okazać serce. William był m.in. wolontariuszem Raleigh International w południowym Chile, patronuje organizacji zajmującej się pomocą nieletnim bezdomnym UK Centrepoint. Harry otworzył sierociniec dla dzieci zarażonych wirusem HIV. Złote chłopaki.

 

Życie prywatne książąt. Cóż, są niewątpliwie najlepszymi partiami w swoim królestwie. Prasa lubuje się w przypisywaniu Williamowi coraz to nowych kobiet. Swoją drogą interesujące by było, gdyby królową Anglii została Britney Spears... William spotykał się z Kate Middleton, która tak przypasowała królowej Elżbiecie, że zaprosiła ją nawet na Boże Narodzenie. Kate odmówiła, potem poszło z górki i od kwietnia William i Kate nie są razem. William jest znów wolny, ale uwaga - podkreśla, że nie dorósł jeszcze do małżeństwa. Harry też jest kojarzony z różnymi pannami, chociaż wciąż spotyka się z Chelsy Davy. Ale stan cywilny pozostaje kawaler.

 

Kogo ostatecznie wybrałby Kopciuszek nie wiadomo - z pewnością jednak William i Harry nie mają szans z prawdziwym Princem.

Więcej o:
Komentarze (22)
William i Harry - książęta z bajki
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  Prince Harry is the most beautiful man in this world!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  oni przystojni? A z ktorej strony? Chyba z lotu ptaka!Brzydcy jak kurza d...
  Maja kase i tyle. Przystojni faceci to po naszych ulicach chodza :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  William jest słodziutki... :*:*:* fakt, książe z bajki.. Harry mniej..ale tesh jest spokzzz :p:P PZDR

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  moze i sa jak z bajki ale nie naszej...oni maja swoja-angielska, a my mamy polska:)))nigdy z psa nie zrobi sie kota...
  chociaz nie powiem, ze nie chcialabym z nimi wspolpracowac charytatywnie...

 • Gość: Gość

  0

  "Został magistrem sztuk pięknych," hahaha co za idiotyczne tłumaczenie brytyjskiego tytułu "Master of Art". Ktoś z tym tytułem jest po prostu polskim magistrem, a nie magistrem sztuk pięknych. taki tytul można mieć po studiowaniu filologii nawet.

 • Gość: Gość

  0

  Wiliam fizycznie coraz bardziej zaczyna przypominać swojego ojca. Niestety.

 • Gość: Gość

  0

  Na tym zdjęciu na górze widać, że William zaczyna łysieć, a szkoda, taki ładny był ...

  ___

  www.soxo.pl

 • Gość: Gość

  0

  dwa lenie i tyle , ten mlodszy paskudny jak cholira.ta laska pewnie na kase leci hehe.
  nie ma jak sie urodzic w dobrej rodzinie.

 • Gość: Gość

  0

  prince rządzi!!no wymiata na tym zdjęciu!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX