Angelina Jolie tańczy dla innego faceta

Informacji o kryzysie w związku Jolie-Pitt ciąg dalszy. Gdy zakończył się Tribeca Film Festival, na którym Angelina debiutowała jako reżyserka, aktorka udała się na imprezę do hotelu Gasenvoort. Tam podobno wykonała erotyczny taniec dla swojego kolegi po fachu, Oliviera Martineza.

 

Angelina najpierw wypiła trochę wina, a później poczuła się na tyle swobodnie, że postanowiła zatańczyć dla Oliviera. Jeden ze świadków opisuje całe zdarzenie:

Na bankiecie odwróciła się do niego tyłem i przed jego nosem potrząsała tyłeczkiem. Odgrywała przed nim taniec erotyczny. Co jakiś czas patrzyła na niego kuszącym wzrokiem. Ewidentnie z nim flirtowała.

 

A tak wygląda "ofiara" erotycznego tańca Angeliny...

Oliver Martinez

 

Czyżby więc pogłoski o wyprowadzce Brada, chęci powrotu do Jennifer Aniston i złej Angelinie Jolie były prawdziwe? Wiele na to wskazuje, choć wczoraj Angelina oraz Brad wraz z dziećmi byli widziani na lotnisku w Pradze. Jolie ma tem kręcić film, a Pitt zamierza jej towarzyszyć. Nie wyglądali na pokłóconych. Może więc między nimi wszystko układa się dobrze albo po prostu Brad postanowił pilnować swojej żony i dlatego pojechał z nią do Pragi.