Cudowna dieta Britney Spears?

Jakieś kilkanaście miesięcy temu mieliśmy wątpliwą przyjemność obejrzeć wywiad z Britney Spears, w kórym prezentowała się, mówiąc delikanie, źle.

 

Oglądając jej najnowsze zdjęcia wiele osób nie może wyjść z podziwu jak udało jej się odzyskać dawna figurę. W czym tkwi sekret? Czy jest to jakiś specjalny program ćwiczeniowy? A może niezwykle skuteczna dieta odchudzająca?

 

Nie. Britney Spears cały czas jadła fast foody, chodziła na imprezy z których wyjść o własnych siłach już nie mogła, paliła i Bóg wie co jeszcze. Dość powiedzieć że w końcu trafiła na miesięczny odwyk w czasie którego bawiła się z pielęgniarkami w antychrysta.

 

Kiedy już jej się znudziło poddała się zabiegowi liposukcji w klinice Advanced Lipo Dissolve. I znów jest uśmiechnięta i zgrabna. Na jakiś czas ma spokój. Może szaleć.

 

Brit skrzywiła psychike niejednej nastolatce, która łudziła się, że jedząc warzywa i robiąc brzuszki, faktycznie będzie wyglądała tak jak jej idolka. Nie wspominając już o kobietach po ciąży chcących powrócić do dawnej figury...

 

Wywiad z Brit - trochę się od tego czasu zmieniła.

 

 

Sama Britney dosłownie kilka godzin temu zaprzeczyła jakoby była poddana zabiegowi liposukcji.

 

Sez

Więcej o: