Borat - I like or not?

Bardzo lubimy Sashę Barona Cohena. Po pierwsze, jest genialnym komikiem - popularny stał się za sprawą Borata, ale dla nas i tak najlepszy był w roli Alego G. Po drugie, jest bardzo przystojny. Po trzecie, potrafi się znaleźć w każdej sytuacji - a przynajmniej tak nam się do niedawna wydawało.

 

Na premierze "Borata" pojawił się człowiek, który... udawał Borata. Robił to naprawdę nieźle. Jak zareagował Sacha Baron Cohen?

 

 

 

Niestety, niezbyt miło. Komik nie potrafił znaleźć się w sytuacji, w której ktoś inny stawia warunki, a on sam, jako gwiazda, jest obiektem żartów. Spodziewaliśmy się lepszej riposty niż sztywny uśmiech i, brzydko mówiąc, "olanie" swojego fana. Zobaczcie sami.

 

 
Mimo to dalej kochamy Cohena, szczególnie za okres, kiedy wcielał się w rolę Alego G. Ten wywiad z państwem Beckham powinien przejść do historii telewizyjnej rozrywki, jest naprawdę wybitny.

 

 

Można się zorientować kto dominuje w związku Beckhamów, co? Zwróćcie uwagę jak nieśmiały jest David, a jak rezolutna i dowcipna Victoria.