Kris Jenner skończyła 60 lat! Urodziny spędziła z Kylie, ale to od wnuczek dostała najpiękniejszy prezent. "Popłakałam się"

Kris Jenner swój wyjątkowy dzień postanowiła celebrować z najmłodszą córką Kylie. Ale najmilsza niespodzianka czekała na nią w domu. Na Instagramie pochwaliła się prezentem od Penelope i North.
Kris Jenner skończyła 60 lat! Najpiękniejszy prezent dostała od wnuczek. "Popłakałam się" Kris Jenner w czwartek obchodziła 60. urodziny. Ten wyjątkowy dzień celebrowała w towarzystwie najmłodszej córki, Kylie - panie spędzały czas w luksusowym hotelu w Beverly Hills. Nie wiemy, jaki prezent nestorka rodziny Kardashian dostała od córki, ale na Instagramie pokazała urodzinową kartkę z odciskiem dłoni swoich wnuczek Penelope i North oraz ciasto z napisem "wszystkiego najlepszego". Jenner ze wzruszeniem opisała fanom, jaką radość sprawił jej ten wyjątkowy prezent. Nie potrafię wyrazić słowami, jak jestem szczęśliwa. To najlepszy prezent jaki kiedykolwiek dostałam. Mogę tylko powiedzieć, że w totalnie się popłakałam. Cudowny podarunek od moich dwóch, małych baletnic - napisała celebrytka. Dołączamy się do zachwytów. A jak Wam się podoba taka niespodzianka?

Kris Jenner 60. urodziny obchodziła w czwartek. Z najmłodszą córką, Kylie, wybrała do luksusowego hotelu w Beverly Hills. Nie wiemy, co nestorka rodziny Kardashian dostała od nastolatki, na Instagramie Jenner pokazała za to urodzinową kartkę z odciskiem dłoni córki Kourtney (Penelope) i Kim (North) oraz ciasto z napisem "wszystkiego najlepszego". Tę radosną chwilę uwieczniła na Instagramie:

Prezent dla Kris Jenner

Screen z instagram.com/krisjenner

Ze wzruszeniem, opisała fanom jak ten prezent sprawił jej radość:

Nie wiem jak wyrazić swoje odczucia z powodu najlepszego prezentu jaki kiedykolwiek dostałam. Mogę tylko powiedzieć, że w swoim stylu totalnie się popłakałam. Najlepszy prezent od moich dwóch, małych baletnic.

Dołączamy się do zachwytów. A jam Wam się podoba taka niespodzianka?

em

sew