Slim Dunkin zastrzelony w Los Angeles

Kolejny amerykański raper nie żyje!
Slim Dunkin zastrzelony w Los Angeles Wschodząca gwiazda amerykańskiego rapu - Mario Hamilton - nie żyje! Wschodząca gwiazda amerykańskiego rapu 20-letni Mario Hamilton, występujący pod pseudonimem Slim Dunkin, został zastrzelony w studiu nagraniowym w Atlancie. Wschodząca gwiazda amerykańskiego rapu 20-letni Mario Hamilton występujący pod pseudonimem Slim Dunkin został zastrzelony w studiu nagraniowym w Atlancie, gdzie przygotowywał się do realizacji swojego najnowszego teledysku. Policja ustala, co właściwie się stało. Na razie wiadomo tylko, że pomiędzy raperem a jego domniemanym zabójcą doszło do ostrej wymiany zdań, ale świadków tragedii nie ma, mimo że w studiu znajdowało się kilkanaście osób. Hamilton został natychmiast przewieziony do szpitala, gdzie lekarze stwierdzili jego zgon. Jest to kolejna, po takich sławach jak Tupac Shakur i Notorious B.I.G, ofiara amerykańskiego rapu, w którym w dalszym ciągu pistolet jest ważniejszy od mikrofonu.

Wschodząca gwiazda amerykańskiego rapu 20-letni Mario Hamilton występujący pod pseudonimem Slim Dunkin został wczoraj wieczorem zastrzelony w studiu nagraniowym w Atlancie, gdzie przygotowywał się do realizacji swojego najnowszego teledysku.

Policja ustala co właściwie się stało. Na razie wiadomo tylko, że pomiędzy raperem, a jego domniemanym zabójcą doszło do ostrej wymiany zdań, ale świadków tragedii nie ma, mimo że w studiu znajdowało się kilkanaście osób.

Hamilton został natychmiast przewieziony do szpitala, gdzie lekarze stwierdzili jego zgon. Jest to kolejna po takich sławach jak Tupac Shakur i Notorious B.I.G ofiara amerykańskiego rapu, w którym w dalszym ciągu pistolet jest ważniejszy od mikrofonu.

mart

 

Zobacz także:

Kto zastąpi Sablewską w "X-Factor"?

Nergal z tajemniczą kobietą na lotnisku. Odlatuje z Wodzianką?

Najbardziej irytujący jurorzy telewizyjni

Więcej o:
Komentarze (29)
Slim Dunkin zastrzelony w Los Angeles
Zaloguj się
 • browaryr

  Oceniono 4 razy 4

  nie bardzo wiem o co szum.

 • cholera

  Oceniono 4 razy 4

  Wielkie halo, oni przeciez pracuja sobie na to - wielcy czarni gansterzy, heh. Paranoja - dostepna przede wszystkim i w tym wydaniu W AMERYCE. Mam na to znieczulice - jakby to ujac w rym.

 • nenkaa

  Oceniono 3 razy 3

  ludzie, jak mi was szkoda!!! Nauczcie się czytać!!! jest napisane: WSCHODZĄCA gwiazda, więc kurna, do jasnej ciasnej, nie piszcie :WTF, kto to? itp! bo to tylko pokazuje jacy jesteście tępi! I nie piszcie,że do sławy 2paca mu daleko, bo najpierw ku...aaa nauczcie się czytać!

 • dziodzio

  Oceniono 3 razy 3

  Wykrzyknik w tytule sugeruje kogoś b.znanego. Kto to jest (był) Slim Dunkin redaktory?

 • gagula

  Oceniono 2 razy 2

  piosenka nie za specjalna , ale żal człowieka !

 • oneandonly

  Oceniono 2 razy 2

  to w Atlancie zginol czy w LA? Sprawdzajcie informacje nim piszecie glupoty. Atlanta jest daleko od LA.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 4 razy 2

  Powinni im kupić pistolety na kwaśne mleko.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX