Slim Dunkin zastrzelony w Los Angeles

Kolejny amerykański raper nie żyje!
Slim Dunkin zastrzelony w Los Angeles Wschodząca gwiazda amerykańskiego rapu - Mario Hamilton - nie żyje! Wschodząca gwiazda amerykańskiego rapu 20-letni Mario Hamilton, występujący pod pseudonimem Slim Dunkin, został zastrzelony w studiu nagraniowym w Atlancie. Wschodząca gwiazda amerykańskiego rapu 20-letni Mario Hamilton występujący pod pseudonimem Slim Dunkin został zastrzelony w studiu nagraniowym w Atlancie, gdzie przygotowywał się do realizacji swojego najnowszego teledysku. Policja ustala, co właściwie się stało. Na razie wiadomo tylko, że pomiędzy raperem a jego domniemanym zabójcą doszło do ostrej wymiany zdań, ale świadków tragedii nie ma, mimo że w studiu znajdowało się kilkanaście osób. Hamilton został natychmiast przewieziony do szpitala, gdzie lekarze stwierdzili jego zgon. Jest to kolejna, po takich sławach jak Tupac Shakur i Notorious B.I.G, ofiara amerykańskiego rapu, w którym w dalszym ciągu pistolet jest ważniejszy od mikrofonu.

Wschodząca gwiazda amerykańskiego rapu 20-letni Mario Hamilton występujący pod pseudonimem Slim Dunkin został wczoraj wieczorem zastrzelony w studiu nagraniowym w Atlancie, gdzie przygotowywał się do realizacji swojego najnowszego teledysku.

Policja ustala co właściwie się stało. Na razie wiadomo tylko, że pomiędzy raperem, a jego domniemanym zabójcą doszło do ostrej wymiany zdań, ale świadków tragedii nie ma, mimo że w studiu znajdowało się kilkanaście osób.

Hamilton został natychmiast przewieziony do szpitala, gdzie lekarze stwierdzili jego zgon. Jest to kolejna po takich sławach jak Tupac Shakur i Notorious B.I.G ofiara amerykańskiego rapu, w którym w dalszym ciągu pistolet jest ważniejszy od mikrofonu.

mart

 

Zobacz także:

Kto zastąpi Sablewską w "X-Factor"?

Nergal z tajemniczą kobietą na lotnisku. Odlatuje z Wodzianką?

Najbardziej irytujący jurorzy telewizyjni