Kożuchowska nagrała kiedyś płytę. Posłuchaj

Jesteśmy mile zaskoczeni. Barwą głosu oczywiście.
Płyta Kożuchowskiej Jesteśmy mile zaskoczeni. Barwą głosu oczywiście. Gosia Kożuchowska jest aktorką. Mało kto pamięta jednak, że w 2006 roku nagrała płytę "W Futrze", która miło zaskakuje. Przy produkcji pomagał jej zespół Futro. Małgorzata Kożuchowska jest aktorką. Mało kto pamięta jednak, że w 2006 roku nagrała płytę "W Futrze". Przy produkcji pomagał jej zespół Futro. Płyta co prawda była dodatkiem do magazynu "Elle", ale kto tam będzie się przejmował szczegółami. Na uwagę zasługuje przede wszystkim kawałek "Over", który bardzo przyjemnie zaskakuje.

 

Małgorzata Kożuchowska jest aktorką. Mało kto pamięta jednak, że w 2006 roku nagrała płytę "W Futrze". Przy produkcji pomagał jej zespół Futro. Płyta co prawda była dodatkiem do magazynu Elle, ale kto tam będzie się przejmował szczegółami. Prezentujemy wam kawałek "Over". Jesteśmy zaskoczeni:

 

Link do utworu.

Więcej o:
Komentarze (17)
Kożuchowska nagrała kiedyś płytę. Posłuchaj
Zaloguj się
 • kirilla

  Oceniono 15 razy 13

  Akurat ten zaprezentowany kawałek nie jest najfajniejszy. Z ciekawości poszukałam na youtube innych jej piosenek i jest kilka na prawdę ciekawych: Zdrada, Kocham, Love. Rzeczywiście jestem mile zaskoczona, może nie jest to wybitna wokalistka, ale ma ciekawą barwę głosu, interesujące aranżacje i śpiewa lepiej od niektórych promowanych gwiazdek. Ogólnie nie jestem fanką Pani Kożuchowskiej, a ma u mnie plusik:)

 • londres

  Oceniono 13 razy 9

  może być , ciekawe jak by brzmiała po polsku

 • lastone

  Oceniono 9 razy 7

  Łooooo!!! O.o

 • skoroszanka

  Oceniono 29 razy 7

  SUPER !

 • sashterka

  Oceniono 7 razy 3

  a co na to Marek? xD

 • monakociara

  Oceniono 7 razy 3

  bardzo mi sie ta piosenka podoba . Ale może lepiej żeby została przy aktorstwie

 • mx7

  Oceniono 19 razy 3

  Mandaryna wersja Lepsza uważam ze może być wokalistka.

 • xxx.

  Oceniono 2 razy 2

  ma bardzo ładny głos :)
  W którymś odcinku w m jak miłość też śpiewała (na urodzinach Marka XD) piękną piosenkę "Wielka Miłość". Bardzo mi się podobają jej piosenki.

 • music11

  Oceniono 4 razy 2

  ładny głos, jak dla mnie może być ale wole jrocka!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX