Sara "Grinch" Żal odwołuje święta!Może potrafi śpiewać, ale głosu to ona nie ma. STRASZNE.

 

Kamera cyfrowa - 2000zł

Program do obróbki wideo - 500zł

Biały żakiet z H&M - 200zł

Nagranie swojej własnej piosenki świątecznej - bezcenne.

Więcej o:
Komentarze (74)
Sara "Grinch" Żal odwołuje święta!
Zaloguj się
 • vanessaaa

  Oceniono 68 razy 56

  zdecyduj się srotku... jesli wg.was ma głos,to potrafi śpiewać. a jak nie potrafi,to głosu nie ma!

 • 93020504126

  Oceniono 48 razy 44

  "Może potrafi śpiewać, ale głosu to ona nie ma. STRASZNE"
  Moglby kos mi to przetlumaczyc to zdanie bo sie pogubilam.To ma ten glos czy go nei ma:P

 • dracula

  Oceniono 66 razy 34

  Sara potrafi śpiewać i trzeba być naprawdę złośliwcem zeby twierdzić inaczej. Założyłem konto własnie by jej bronić bo to co robi ten serwis nie mieści się w głowie. Ona nie robi nic takiego złego. Pisze własnego bloga do czego ma pełne prawo, wyraża w nim swoje subiektywne zdanie i też ma do tego prawo. Nie zgadzacie się z nią? Macie prawo i macie prawo też to wyrażać w komentarzach natomiast redakcja powinna zachować większy obiektywizm bo wygląda to tak jakby się uwzięła na dziewczynę. Spiewa, gra na fortepianie, nagrywa płyty. Mandaryna śpiewać nie potrafi to może niech na Mandarynę Plotek zacznie najeżdżać.

 • nie_wazne

  Oceniono 43 razy 27

  ale kicz !!!!!!!! hahaha :O te komputerowe płatki śniegu... w ogóle te całe komputerowe tło! hahaha Ż E N A D A.

 • dracula

  Oceniono 57 razy 21

  Jesteście żałośni. Przyglądam się od dłuższego czasu temu co pisze Plotek o Sarze i dziwię się że ona nie zjechała redakacji na blogu. Brak profesjonalizmu i brak obiektywizmu, który powinien cechować dobre dziennikarstwo. Dziewczyny można nie lubić, ale pisanie aż tak subiektywnych i negatywnych opinii i sugerowanie czytelnikom co mają o niej sądzić jest żałosne. Zastanawiam się co redakcja ma do Sary? Może odmówiła im udzielenia wywiadu? Dziewczyna mówi co myśli i potrafi śpiewać. Zastanawiające jest promowanie przez redakcję kilku innych mniej znanych piosenkarek, które nie są lepsze od Sary. Dziwna sprawa.

 • zolwik1397

  Oceniono 17 razy 17

  Niech sie schowa. Ona ma lustro w domu?

 • dracula

  Oceniono 37 razy 17

  Nie martw się. Gul mi nie skoczy a do fanatyka mi daleko. Nie jestem i nie byłem niczyim fanatykiem. Zwyczajnie irytują mnie ludzie, którzy nie zapoznają się z blogiem Sary i wiedzę czerpią z takich portali jak ten i na tej podstawie wydaja osądy. Fanatycy nawiasem mówiąc nie myślą i nie mają rzeczowych argumentów a więc to nie tyczy się. mnie. Mam poczucie humoru, dlatego jeszcze z Tobą rozmawiam :)

 • dracula

  Oceniono 35 razy 17

  Jeżeli Twoim źródłem informacji jest Pudel itp. to gratuluję. Może jednak warto wejść na blog Sary i dokładnie przeczytać co napisała o Ewie Lewandowskiej, bo ja w przeciwieństwie do Ciebie to zrobiłem i nie ma ani jednego zdania, że Lewandowska to cipka niewydymka. Portale przekłamują. Poza tym jeśli już mma być szczery to stwierdzenie to i określenie jest bardziej dowcipne niż chamskie. To przenośnia którą każdy normalny człowiek zrozumiał. Cipka niewydymka czyli osoba mdła. Tak się w potocznym języku mówi o lelum polelum.

 • fikumiku

  Oceniono 23 razy 17

  nikt by nic nie mówił gdyby nie te jej chamstwo

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX