Sensacyjne video - Marilyn Monroe pali jointa!

Film ma około 50 lat. Kolekcjoner pamiątek po aktorce zapłacił za nie 275 tysięcy dolarów.
Marilyn pali jointa! Sensacyjne wideo - Marilyn Monroe pali jointa! W sieci właśnie pojawił się film, na którym widać jak Marilyn Monroe delektuje się skrętem z marihuaną. Nagranie ujawnił kolekcjoner pamiątek po aktorce. Marilyn Monroe jest jedną z legend Hollywood. Aktorka zmarła w niewyjaśnionych okolicznościach, a wokół jej życia narosło wiele mitów. Nieskończona ilość romansów, uzależnienia, operacje plastyczne, czy chociażby filmy erotyczne to tylko niektóre z plotek krążących wokół tej największej gwiazdy lat 50. W sieci właśnie pojawił się film, na którym widać jak Monroe wspólnie z koleżankami delektuje się z jointem. Aktorka zaciąga się dymem i trzyma go w płucach. Nagranie od autora kupił za 275 tysięcy dolarów kolekcjoner pamiątek po Marilyn. W rozmowie z agencją Reuters twórca filmu, który chce pozostać anonimowy opowiedział o kulisach powstania. - Ja to miałem, marihuana była moja. To nie była żadna imprezka, po prostu spędzaliśmy czas razem - powiedział.

Marilyn Monroe jest jedną z legend Hollywood. Aktorka zmarła w niewyjaśnionych okolicznościach, a wokół jej życia narosło wiele mitów. Nieskończona ilość romansów, uzależnienia, operacje plastyczne, czy chociażby filmy erotyczne to tylko niektóre z plotek, które krążą wokół tej największej gwiazdy lat 50-ych.

 

W sieci właśnie pojawił się film, na którym widać jak Monroe wspólnie z koleżankami delektuje się z jointem. Aktorka zaciąga się dymem i trzyma go w płucach

 

Video od autora kupił za 275 tysięcy dolarów kolekcjoner pamiątek po Marilyn. Nagranie powstało na przełomie lat 1958-59.

 

W rozmowie z agencją Reuters twórca filmu, który chce pozostać anonimowy opowiedział o kulisach powstania:

 

Ja to miałem, marihuana była moja. To nie była żadna imprezka, po prostu spędzaliśmy czas razem. 

 

 

 
 
 

Kolekcjoner opowiada o filmie VIDEO. Monroe była normalną dziewczyną z Kalifornii, która bawiła się i paliła marihuanę.

 
 

 
 
Janus

 

Więcej o: