Kto wpadł na after party po "Tańcu z gwiazdami"? WIDEO

Zabrakło największej przegranej. Był za to Kammel i Kwaśniewska.

Po zakończeniu programu "Taniec z gwiazdami" uczestnicy oraz ich przyjaciele przenieśli się do klubu Capitol. Kto świętował zwycięstwo Muchy? Mnóstwo gwiazd. Oprócz uczestników przyszli też ich przyjaciele oraz celebryci, którzy generalnie nie przepuszczają takich imprez.

 

 

Z tych zapomnianych gwiazd byli: Tomasz Kammel i Monika Richardson. Na imprezie można było spotkać też uczestników poprzednich edycji takich jak: Ola Kwaśniewska, Edyta Herbuś, Bartek Kasprzykowski, Tamara Arciuch czy Anna Guzik. Była też Doda z Nergalem. Kogo zabrakło? Przejrzeliśmy wiele zdjęć, filmów - nigdzie nie widzieliśmy Nataszy Urbańskiej.

 

Wideo z imprezy:

 

 

Szaza

Więcej o:
Komentarze (21)
Kto wpadł na after party po "Tańcu z gwiazdami"? WIDEO
Zaloguj się
 • moravia

  Oceniono 63 razy 27

  Nie tylko Nataszy nie było. Nie było jakichś 70 proc. uczestników programu: Grażyny Wolszczak, Marcina Urbasia, Igi Wyrwał, Marka Kościkiewicza, Michała Kwiatkowskiego, Radka Majdana (którego z pewnością odstraszyła Doda) itd. itd. Pisząc, że nie było tylko Nataszy, robicie na nią nagonkę i przekręcacie rzeczywistość. Po co? Nie kopie się leżącego.

 • wkurzacz

  Oceniono 34 razy 18

  A w ogóle jakie to ma znaczenie, że jedna lepiej kręci tyłkiem od drugiej? Podniecacie się tym, jakby co najmniej szczepionkę na AIDS wynalazła. Naprawdę wasze życie jest takie puste, że konkurencja dwóch sztucznych lalek budzi aż takie emocje?

 • kimciaaa

  Oceniono 32 razy 14

  izia162 jeśli pisząc na Anię s..... miałaś na myśli słowo "suko" to Ci szalenie ogromnie współczuję, bo wyzywając kogoś za to, że wygrał jakiś program, reprezentujesz bardzo niski poziom.
  Zgadzam się z moravia, w końcu Natasza ma dziecko i nie musi się szlajać po każdej imprezie, na którą ją zaproszą

 • tracy

  Oceniono 27 razy 13

  kimciaaa - a ciężko to pomyśleć, że może tak o niej myśli nie za to, że wygrała(bo jeśli wygrała by UCZCIWIE)to nikt by pretensji nie miał, a może to zdanie o niej ma właśnie za manipulacje??tak tak zmanipulowali wynikami, o czym najlepiej świadczy opis relacji live niedzielnej na plotku, gdzie podali na antenie 50na50 a było ponad 53 na Natasze, i wszystko w temacie, każda dziedzina w tym kraju jest pogrążona w korupcji, to już jest niestety agonia, powtarzam zero szacunku dla manipulacji a jeszcze jak czytam, że ta .... dostała role w NW to krew zalewa, drugą cichopek chcą zrobić NA SILE LUDZIOM NA ZŁOŚĆ.
  Takie gwizdki jak cichopek, mucha, wesołowski, rabczewska,m I NIE TYLKO powinny zginąć raz na zawsze z ekranów!

 • jackyll

  Oceniono 60 razy 10

  Bardzo dobrze Natasza robi. Nie ma sie co pokazywać z ustawionym zwycięzcą ustawionego finału. To była fikcja. Pojawienie się Nataszy na imprezie czy w programie niestety uwiarygadniałoby przekręt z wynikami smsów i manipulacje tvnu wynikami. Nikt normalny nigdy nie ogrzewa sie w cieple i świetle zwycięzcy, co do zwycięstwa którego nawet jego fani nie mają wątpliwosci, ze honorowym nie było. O ile przed finałem 60% internautów kibicowało Musze, o tyle po finale prawie 70% internautów, czyli w tym połowa fanów Muchy uznało przegraną Nataszy za niesprawiedliwą. Koniec kropka. tez bym sie koło muchy nie pojawiał, zeby jej nie uwiarygadniać i nie dodawac jej splendoru na który nie zaślużyła. TVN promuje swoich i w 10 edycjach programu 6 razy wygrywały gwiazdy TVNu. To aż nadto potwierdza fakty...

 • tracy

  Oceniono 33 razy 9

  Aha jeszcze jedno kimciaaa, nie sądze żeby chodziło o dziecko, nie miała ochoty pojawiać sie wśród manipulantów, i wcale jej sie nie dziwie bo tańczyła najlepiej a ją wykiwali.

 • mery35

  Oceniono 82 razy 8

  Gratulacje dla Ani Muchy,
  Zasłużyła na wygraną.

 • seznam

  Oceniono 10 razy 6

  Żenada. TzG jest żenujący, a to co robią nasze "gwiazdy" jest jeszcze bardziej żenujące. Aktorzy, aktorki, piosenkarze, i inni cyrkowcy nie zasługują by im poświęcach choć linijkę tekstu. Dobranoc.

 • eau_de_vie

  Oceniono 11 razy 5

  Nie znam matki która za wymówkę podaje chorobe dziecka. Nie wywołuje sie wilka z lasu. Wiec skoro córka była chora to szacun dla niej ze została z nia w domu. Pozdro

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX