Plotek.Fm poleca: nowy singiel Britney Spears "3"

 

 

 

Piosenka znajdzie się na kompilacji największych singli "The Singles Collection". Piosenkę wyprodukował autor "Baby one more time" Max Martin. Britney wraca w formie?

 
Więcej o:
Komentarze (10)
Plotek.Fm poleca: nowy singiel Britney Spears "3"
Zaloguj się
 • daria1

  Oceniono 11 razy 7

  Nie będzie megahitem ale sądzę, że ludzie zapamiętają tę piosenkę. Utwór przesłuchałam wczoraj może z 3 razy. I nie oczarował mnie, jednak nigdy po tak krótkim czasie słuchania czegoś, następnego dnia nie potrafiłam nic zanucić bo po prostu nie pamiętałam melodii ani słów...lecz dzisiaj rano jadąc w tramwaju, bez przerwy odtwarzałam sobie tę piosenkę w głowie więc chyba nie jest totalnym szajsem ;) Jak widać jest w niej coś fajnego. Zwrotki są najlepsze :D Nie znaczy to jednak, że Spears się popisała. Coraz częściej myślę, że już nigdy nie stworzy 100% hita jak kiedyś. Teraz jej piosenki tylko wpadają w ucho a kiedyś śpiewał je cały świat. Szkoda.

 • matimods

  Oceniono 6 razy 6

  a to reszta piosenek potwierdzająca że następna płyta bedzie jeszcze lepsz od poprzedniej. Britney Spears ft. Flo Rida Lips On, 3 , Feet on The Ground, Britney feat. Lil Wayne - Bad Girl,Strip,Privacy.

 • matimods

  Oceniono 7 razy 5

  daria1 nie zgodze sie z toba. Piosenka Womanizer to klasa. Jak by britney nagarala ja w latach młodości też byśmy teraz o niej mowili to był hit. Poprostu nie dostrzegamy teraz dobrej muzyki. Gosia i Jola królują w Polsce.

 • mlo0oda

  Oceniono 7 razy 5

  WrACAAAA super piosenka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • kajusia000

  Oceniono 6 razy 4

  bardzo mi się podoba strasznie rytmiczna!!! super!

 • impossible

  Oceniono 4 razy 2

  No,niezła :d

 • matimods

  Oceniono 3 razy 1

  Nie bede bisac juz bo nie ma sensu. Moim zdaniem britney zasługuje na miano królowej muzyki pop i mam nadzieje ze zastapi Madonne. Z reszta niedawno trawila do ksiegi guinessa za najwieksza ilosc sprzedanych plyt jako najmłodsza artystka. A co gdy bedzie miala 50lat jak Madonna. Przypominam że płyty circus czy nawet blackout sprzedaly sie w rekordowym nakładzie a single miały najwyzsze notowania.

 • andrzej

  Oceniono 1 raz 1

  Strrrasznie chwytliwy kawałek! W sam raz na imprezki ;)

 • daria1

  Oceniono 7 razy -3

  matimods - po części masz rację. Może jest tak, że teraz po tylu hitach oczekujemy od niej więcej...?Prawda jest taka, że po tym całym załamaniu ( o którym nikt jeszcze nie zapomniał)nastąpiła pewnego rodzaju nagonka i narzekanie na Brytę. A to że już nie tańczy jak kiedyś, nie udziela się medialnie, nie śpiewa live. Paranoja ... jednak wracając do "3" - teraz wszystko jest naładowane komputerem i praktycznie jest takie samo jak większość utworów z płyty Circus. Jest to takie jednolite i bez wyrazu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX