W "X-Factorze" udawała nieśmiałą, a jest striptizerką! VIDEO

Cheryl Cole pomogła je przejść dalej, nawet Simon Cowell musiał być na tak. Angielskie brukowce dowiedziały się, że dorabia rozbierając się na wieczorach kawalerskich.

Na wejściu do programu "X-Facotr" Amie Buck zachwyciła wszystkich swoją urodą. Kupiła też sobie przychylność Cheryl Cole, obie panie pochodzą z Newcastle. Potem nie było już tak dobrze. Zaśpiewała piosenkę Alicii Keys "Fallin" i poległa.

 

Jury próbowało ją pocieszać, że ma wygląd gwiazdy i umie śpiewać, ale nie ma głosu divy. Dziewczyna kompletnie się załamała i zaczęła płakać. Zwaliła winę na swoją nieśmiałość i tremę przed publicznym występem (kilka dni później okazało się, że ma spore doświadczenie).

 

Dostała drugą szansę i zaśpiewała łatwiejszą piosenkę Girls Alloud "Stand By You" (Cheryl Cole jest członkinią zespołu). Cole wyszła nawet na scenę wspomóc zapłakaną Amy. Publiczność non stop klaskała, a jurorom z Simonem Cowellem i Danni Minogue pozostało ni innego jak powiedzieć tak.

 

W zaledwie kilka dni później angielskie brukowce pokazały prawdziwą twarz Amy. Okazało się, że 22-letnia dziewczyna jest striptizerką. Buck przeprowadziła się z Newcastle do Londynu i pracuje w ekskluzywnym klubie ze striptizem. Zarobione pieniądze inwestuje w siebie, powiększyła piersi. Poniżej możecie zobaczyć wideo z występu i zdjęcia gotowej na wszystko Amy.