Majdan mówi NIE falbankom

Radzio nie chce obcisłych strojów. W KOŃCU KTOŚ SIĘ ZBUNTOWAŁ.

Majdan mówi NIE falbankom Radzio nie chce obcisłych strojów. W KOŃCU KTOŚ SIĘ ZBUNTOWAŁ. Radosław Majdan mówi NIE obcisłym strojom w Tańcu z Gwiazdami. Piłkarz chce mieć wpływ na to w czym będzie występował podczas programu. Taniec z Gwiazdami ma to do siebie, że oprócz seksownych pań musimy oglądać panów w okropnych strojach. O ile tancerkom pasują obcisłe spódniczki, falbanki czy wydekoltowane suknie, o tyle panowie w takim wydaniu wyglądają żałośnie. Bilet ulgowy mają tancerze ale już nasi celebryci nie. Radek Majdan jako pierwszy mówi fatałaszkom nie i postanawia ubrać się na swój sposób: "Na szczęście mam wpływ na to, co będę ubrany. W najbliższą niedzielę zatańczę rumbę i już widziałem mój kostium. Jest naprawdę fajny. Nie mam wielkiego dekoltu w koszuli i nie będę świecił gołą klatą" - powiedział Faktowi. Czy to nie zastanawiające, że podczas poprzednich edycji żaden facet nie zgłaszał sprzeciwu co do strojów? Musiał przyjść Majdan żeby coś się zmieniło.  

Taniec z Gwiazdami ma to do siebie, że oprócz seksownych pań musimy oglądać panów w okropnych strojach. O ile tancerkom pasują obcisłe spódniczki, falbanki czy wydekoltowane suknie, o tyle panowie w takim wydaniu wyglądają żałośnie. Bilet ulgowy mają tancerze ale już nasi celebryci nie.Radek Majdanjako pierwszy mówi fatałaszkom nie i postanawia ubrać się na swój sposób:

Na szczęście mam wpływ na to,  co będę ubrany. W najbliższą niedzielę zatańczę rumbę i już widziałem mój kostium. Jest naprawdę fajny. Nie mam wielkiego dekoltu w koszuli i nie będę świecił gołą klatą - powiedział Faktowi

Czy to nie zastanawiające, że podczas poprzednich edycji żaden facet nie zgłaszał sprzeciwu co do strojów?  Musiał przyjść Majdan żeby coś się zmieniło.

 

 

 

Mrock