Pożegnanie z Afryką

Zaliczyliśmy najgorszy mecz w historii, Beenhakker odwłony a i tak mamy szansę na wyjście z grupy.

Pożegnanie z Afryką Zaliczyliśmy najgorszy mecz w historii a i tak mamy szansę na wyjście z grupy. Zaliczyliśmy najgorszy mecz w historii, Beenhakker od razu po meczu został odwołany przez Grzegorza Lato, a i tak mamy szansę na wyjście z grupy. To co w środowy wieczór zdarzyło się na boisku piłkarskim w Mariborze nie można nazwać inaczej jak PORAŻKĄ. Przegraliśmy ze Słowenią, która liczy sobie dwa miliony mieszkańców. Przegraliśmy, choć mówi się, że nie ma już słabych drużyn w Europie. Jest. Ta z dalekiego kraju, czyli Polski. Gdy my puściliśmy trzy bramki prezes PZPN celnie strzelił Beenhakkerowi i... go odwołał. Tak, Leo "benchałer" już trenerem polskich piłkarzy nie jest. Co najlepsze, dowiedział się o swojej dymisji z telewizji. To zabrzmi dziwnie, ale nadal mamy szanse na zagranie w MŚ. Co musi się wydarzyć, aby Polska zajęła drugie miejsce w grupie: Polska WYGRYWA mecze z Czechami oraz Słowacją i kończy rozgrywki z 17 punktami. To nie wszystko. Słowacja musi także wygrać ze Słowenią. Gdy "zremisujemy" na punkty z innymi decyduje ilość strzelonych bramek. A my mamy ich 19-11. Nawet jeżeli wyjdziemy z grupy, to powinniśmy zadać sobie wszyscy pytanie: czy chcemy na MŚ jechać z taką grą jak w środę?  

To co wczoraj zdarzyło się na boisku piłkarskim w Mariborze nie można nazwać inaczej jak PORAŻKĄ. Przegraliśmy ze Słowenią, która liczy sobie dwa miliony mieszkańców. Przegraliśmy, choć mówi się, że nie ma już słabych drużyn w Europie. Jest. Ta z dalekiego kraju, czyli Polski.

 

Gdy my puściliśmy trzy bramki prezes PZPN celnie strzelił Beenhakkerowi i... go odwołał. Tak, Leo "benchałer" już trenerem polskich piłkarzy nie jest. Co najlepsze, dowiedział się o swojej dymisji z telewizji.

 

Beenhakker wściekły na Lato

 

Nadal Mamy Szanse!

 

To zabrzmi dziwnie, ale nadal mamy szanse na zagranie w MŚ. Co musi się wydarzyć, aby Polska zajęła drugie miejsce w grupie: Polska WYGRYWA mecze z Czechami oraz Słowacją i kończy rozgrywki z 17 punktami. To nie wszystko. Słowacja musi także wygrać ze Słowenią. Gdy "zremisujemy" na punkty z innymi decyduje ilośc strzelonych bramek. A my mamy ich 19-11.

 

Nawet jeżeli wyjdziemy z grupy, to powinniśmy zadać sobie wszyscy pytanie: czy chcemy na MŚ jechać z taką grą jak wczoraj?

 

Mrock