Reklama z półnagą Polką zakazana!

 

Polskie modelki podbijają świat! Anja Rubik wzięła udział w kampanii Gucci, a Anna Jagodzińska reklamuje jeansy Calvina Kleina. Niestety, telewizyjne spoty i billboardy z udziałem półnagiej Polki zostały w Ameryce zakazane. Wszystko przez to, że sceny przedstawione w reklamach przypominają orgię. Ale to dzięki temu o reklamie i polskiej modelce jest głośno. Czy można sobie wymarzyć lepszą promocję?

Zakazana reklama Spot reklamowy z Anną Jagodzińską został zakazany w USA. Reklamy jeansów Calvina Kleina z udziałem półnagiej Anny Jagodzińskiej zostały zakazane w USA, ponieważ sceny w spocie przypominają orgię Polskie modelki podbijają świat! Anja Rubik wzięła udział w kampanii Gucci, a jedną z najlepszych modelek na świecie, Anna Jagodzińska, reklamuje jeansy Calvina Kleina. Niestety, telewizyjne spoty i billboardy z udziałem półnagiej Polki zostały w Ameryce zakazane. Wszystko przez to, że sceny przedstawione w reklamach przypominają orgię. Według Amerykanów reklamówka zawiera zbyt odważne sceny, w których widać wijące się modelki i modeli. Ale to dzięki temu o reklamie i polskiej modelce jest głośno. Czy można sobie wymarzyć lepszą promocję? .
Więcej o:
Komentarze (15)
Reklama z półnagą Polką zakazana!
Zaloguj się
 • jadzka

  Oceniono 15 razy 7

  to ma byc reklama jeansów?? wyglada jak tani pornos!!

 • agaton

  Oceniono 6 razy 4

  racja majek. tyle tam widac spodni co i u dody w "big starze". hahahahahahah

 • alfreda

  Oceniono 6 razy 4

  fajnie, że się dziewczyna wybija, a reklama swoją drogą słaba - ciężko stwierdzić, że o jeansy chodzi.
  co do innych dziewczyn, looknijcie tu:
  tnij.org/do9j

 • krytykwomen

  Oceniono 5 razy 3

  Aa i to jest reklama jeansów? Gdyby tutaj nic nie pisało to bym nie skumała.

 • kicia110

  Oceniono 11 razy 3

  Ale koleś miał zabawe ... xD

 • majek89

  Oceniono 8 razy 2

  nie no...reklama super:) ale pytam się czego?...bo na pewno nie jeansów!! miała przykuć uwagę...miała - i to zrobiła, z tym że nikt patrząc na to nie będzie zainteresowany jeansami. Skandal;/

 • brokat

  Oceniono 3 razy 1

  to ma być reklama jeansów.?!

 • aniol_stroz

  Oceniono 3 razy 1

  Sucha, blee ;-)

 • michuj

  Oceniono 3 razy 1

  A mi się to podoba:) Taka oryginalna i kontrowersyjna reklamka. Szkoda,że plotek nie pokazał zdjęcia jakie wisiały na billboardach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX