Romans Korzeniowskiego kwitnie

To on ma romans? To on zostawił w ogóle żonę?!!! Ikona sportu prześcignęła Marcinkiewicza? Yes, yes, yes.

 

Plotek jakiś czas temu informował was o romansie Roberta Korzeniowskiego z 33-letnią Madzią. Tak, tak nie miejcie złudzeń - Nawet prawdziwi idole zawodzą. Człowiek, który jest twarzą banku i rozdaje ulotki, mistrz olimpijski, sportowiec roku co  roku, ale przede wszystkim ikona - rozwodzi się!

 

Korzeniowski zostawił żonę?!

 

 41-letni Robert zaczął romansować z 33-letnią prawniczką na wycieczce do RPA. Tak się Korzeniowski wkręcił, że pierścionek zaręczynowy kupuje. Żona miała jeszcze nadzieje, że mąż się opamięta:

Widziałam ostatnio w Super Expressie zdjęcia Roberta z panią Magdą, zrobione podczas lekkoatletycznego mityngu. I nie chcę już, żeby Robert wrócił do mnie i do naszych córek. Ułożyłam sobie na nowo życie -czytamy w "SE".

Ale się nie opamięta. Powoli dochodzimy do wniosku, że to Robert wprowadził modę wśród 40-latków na "młodsze". Zanim Marcinkiewicz zakochał się w Isabel a Pazura w Edytce, Robert już miał lepkie rączki. Kto wie, może sportowiec roku to idol wśród starszych panów. Kobiety - jeżeli mąż ma sportowe obuwie to i kochankę może mieć na boku (Patrz - Robuś)

 

Więcej o:
Komentarze (35)
Romans Korzeniowskiego kwitnie
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 14

  Odwala tym chłopom. Co chwilę któryś znajduje sobie jakąś dzierlatkę na "stare" lata. Szacunek dla żony, że o tej kochance mówi "pani" Magda, a nie k.... ;P

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 11

  Każda baba romansująca z żonatym, to głupia szmata.

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 9

  stary dureń, kiedys mialam do niego szacunek a teraz? taki sam palant jak marcinkiewicz, ibisz (chociaz temu patrzac na jego zone to sie nie dziwie), teraz z Edzia idiotka na czele. odbija im, przezywaja druga mlodosc.

 • xxx999

  Oceniono 8 razy 8

  głowa siwieje, du*pa szaleje

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  Jak mu juz oklapnie ..to jak toto spojrzy dorosłym dzieciom w oczy/ ?

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  Tak jak go lubiłam tak nie moge patrzeć na tego matola teraz , co to sie dzieje z tymi sławnymi ? pieniądze im do łepy bija , nastepny , ktry był ponoc szcześliwy z żona i rodziną....paranoja

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  Przecież to jeszcze młody w miarę facet i robi takie szopki, żenada , nie chcemy aby pełnił funkcje publiczne, miej honor i zniknij wszystkim z oczu. Niegodny zaufania, podły, zdradliwy człowiek i to jest sportowiec?

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  Jaka moda, przecież teraz to więcej kobiet ma młodszych mężów, bo to jest lepiej dla związku,dziwię się Korzeniowskiemu ma fajną żonę i zadaje się z takim brzydalem lecącym na cudzych mężów, wstyd!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  A co te żony tak odpuszczaja bez walki? ja bym nie podarowała tak szybko!! choćby dla dzieci pomścić !!! oj spokoju i komfortu psychicznego byś chłopie nie miał . a niech robią zdjecia mam to gdzieś i tak wszyscy wiedzą , z błótem bym tą twoja suk... zmieszała w centrum miasta w samo poludnie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX