Beata Kozidrak ma męża tyrana?

Tak twierdzą znajomi artystki.

 

Beata i Andrzej są małżenstwem od 30 lat. Jak twierdzi Kozidrak on jest fantastycznym facetem, który o nią dba. Jak dorzucimy do tego miliony na koncie, dobre życie i pokaźny domek to możemy być o piosenkarkę spokojni. Beacie sama twierdzi, że jest fantastycznie ale jest ktoś, kto wie lepiej - znajomi!

 

"Rewia" cytuje znajomego artystki, który twierdzi, że Andrzej Pietras izoluje Beatę od świata i jest chytry na kasę:

Pomijając już fakt, że jest chorobliwie zazdrosny o żonę, to jeszcze potwornie zachłanny na pieniądze.

Ale to nie wszystko. Znajomy Beatki strzela z ucha dalej mówiąc o niechęci ze strony branży do Pietrasa i o izolacji:

Nie jest lubiany w środowisku. I co może wydawać się dziwne, szalenie tajemniczy jeśli chodzi o sprawy zawodowe. Nie bywają w restauracjach. Beatę łatwiej spotkać w supermarkecie niż na bankiecie. Ale najbardziej zastanawia fakt że Beata w żadnym wywiadzie nawet nie zająknie się na temat kłopotów małżeńskich. Gdy czyta się jej wypowiedzi, można odnieść wrażenie, że Andrzej jest chodzącym ideałem. A przecież nim nie jest.

I to już nie pierwszy raz, kiedy dowiadujemy się o ciężkim przypadku męża Beaty. Jakiś czas temu perkusista i menadżer Budki Suflera tak tłumaczył zachowanie Pietrasa:

W ten sposób Andrzej dba o rodzinny interes i markę swojej gwiazdy - powiedział Zeliszewski.

 

Aby dowiedzieć się czegoś więcej o Andrzeju Pietrasie, postanowiliśmy poczytać trochę na jego temat w internecie. Zdziwiło nas duże zainteresowanie postacią Andrzeja oraz legendy jakie krążą na jego temat po internecie. Apodyktyczny, wymagający i uparty - tak najczęściej piszą o nim portale. Zupełnie innego zdania jest sama Kozidrak, która w mediach przedstawia Pietrasa jako ideał:

Andrzej jest zawsze przy mnie i właśnie ten fakt pozwala mi czuć się bardzo bezpiecznie i spokojnie. To cudowne mieć wspaniałego męża, ojca i kochanka w jednej osobie/ wiadomości24.pl