Czy magia "Mam talent" zadziała na długo?

Za bilety na koncert Audiofeels ludzie płacą nawet 120 złotych. Zobaczcie, jak pozostali finaliści programu "Mam talent" radzą sobie na polskim rynku muzycznym.
Jak długo mają talent? Znamy już przypadki karier zrobionych w programach TV. Małe podsumowanie tego, jak radzą sobie finaliści programu "Mam talent". Czy magia programu wystarczy im na dłużej? Za bilety na koncert Audiofeels ludzie płacą nawet 120 złotych. Zobaczcie, jak pozostali finaliści programu "Mam talent" radzą sobie na polskim rynku muzycznym. "Mam talent" zostało okrzyknięte najlepszym programem rozrywkowym 2008 roku i w nagrodę zdobył Telekamerę. Kolejną edycję show zobaczymy dopiero jesienią, ale już teraz możemy obserwować karierę, którą robią uczestnicy pierwszej odsłony programu. Finalistka "Mam talent", Ewa Lewandowska, została przez Piotra Rubika zaproszona do nagrania płyty "Rubik one". Zresztą, sama już w grudniu wydała swój pierwszy singiel "Idą Święta". Paulina Lenda, podobnie jak Ewa Lewandowska, nagrywa piosenki z Piotrem Rubikiem, ale w wolnym czasie też koncertuje, np. podczas tegorocznego finału "Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy". Znakomicie radzą sobie również laureaci trzeciego miejsca w programie, czyli zespół Audiofeels, który już pracuje nad debiutanckim albumem. Przystojni chłopcy z Poznania wyruszyli niedawno w trasę koncertową po Polsce. Już 6 marca Audiofeels zagra w warszawskiej Sali Kongresowej. Bilety na koncert kosztują nawet 120 złotych. W końcu miejsce zobowiązuje. Nad debiutanckim albumem pracuje też Mateusz Ziółko, który swoim głosem zachwycił jurorów programu, a zwłaszcza Małgorzatę Foremniak. Głos wokalisty przypomina barwą głos Freddy'ego Mercury'ego. Oby nie zmarnował swojego talentu. Znamy kilka przypadków karier zrobionych na fali popularności zdobytej w telewizyjnych programach. Jednym się udaje, o innych zapominamy szybciej, niż można się spodziewać. Jak będzie w przypadku finalistów "Mam talent", czas pokaże...

 

"Mam talent" zostało okrzyknięte najlepszym programem rozrywkowym 2008 roku i w nagrodę zdobył Telekamerę. Kolejną edycję show zobaczymy dopiero jesienią, ale już teraz możemy obserwować karierę, którą robią uczestnicy pierwszej odsłony programu.

 

Finalistka "Mam talent",Ewa Lewandowska, została przez Piotra Rubika zaproszona do nagrania płyty "Rubik one". Zresztą sama już w grudniu wydała swój pierwszy singiel "Idą Święta".

 

 

Paulina Lenda podobnie jak Ewa Lewandowska nagrywa piosenki z Piotrem Rubikiem, ale w wolnym czasie też koncertuje. Tutaj podczas tegorocznego finału "Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy".

 

 

Znakomicie radzą sobie również laureaci trzeciego miejsca w programie, czyli zespół Audiofeels, który już pracuje nad debiutanckim albumem. Przystojni chłopcy z Poznania wyruszyli niedawno w trasę koncertową po Polsce. Już 6. marca Audiofeels zagra w warszawskiej Sali Kongresowej. Bilety na koncert kosztują nawet 120 złotych. W końcu miejsce zobowiązuje.
 

Audiofeels podczas jednego z koncertów:

 


Nad debiutanckim albumem pracuje też Mateusz Ziółko, który swoim głosem zachwycił jurorów programu, a zwłaszcza Małgorzatę Foremniak. Głos wokalisty przypomina barwę Freddy'iego Mercury'ego. Oby nie zmarnował swojego talentu.
 
 
Oto fragment jednego z jego koncertów:
 
 
 
 
Znamy kilka przypadków karier na fali popularności zdobytej w telewizyjnych programach. Jednym się udają, o innych zapominamy szybciej niż można się spodziewać. Jak będzie w przypadku finalistów "Mam talent". Czas pokaże.