Trzepiecińska i Najman parą?!

Ona ma 43 lata i gra głupiutką Alutkę w "Rodzinie Zastępczej". On jest znany z tego, że "rozdziewiczył" Sashę Strunin. O co chodzi?

Trzepiecińska z Najmanem? Aktorka Joanna Trzepiecińska oraz pięściarz Marcin Najman są parą. Jak donosi "Twoje Imperium", aktorka Joanna Trzepiecińska oraz pięściarz Marcin Najman są parą. Ich romans wytropili paparazzi. Jak donosi "Twoje Imperium", aktorka Joanna Trzepiecińska oraz pięściarz Marcin Najman są parą. Plotki o romansie tej pary to przysłowiowa oliwa do ognia, bowiem od jakiegoś czasu mówi się o mężu aktorki, który zdradzał Asię z dziennikarką TVP - Kamilą Drecką. Doniesienia tygodnika zdają się być prawdziwe. Świadczą o tym zdjęcia paparazzich. To będzie najgorętszy romans letniego sezonu w polskim show-biznesie.

 

Jak donosi "Twoje Imperium", aktorka Joanna Trzepiecińska oraz pięściarz Marcin Najman są... parą:

...widując panią Joannę z bokserem Marcinem Najmanem (30), który jest nie tylko wielkim kobieciarzem, ale i... na bakier z prawem (został oskarżony o groźby karalne oraz o próbę wymuszenia haraczu). - czytamy w Twoim Imperium

Plotki o romansie tej pary to przysłowiowa oliwa do ognia, bowiem od jakiegoś czasu plotkuje się o mężu aktorki, który zdradzał Asię z dziennikarką TVP - Kamilą Drecką.

 

 

Doniesienia tygodnika zdają się być prawdziwe. Świadczą o tym zdjęcia paparazzich. To będzie najgorętszy romans letniego sezonu w polskim show-biznesie.

 

I tak, żebyście mieli rozeznanie. Najman o zadarciu z prawem...