Karolak załatwił dziewczynie pracę w TVN-ie?

Związek ze znanym aktorem pomaga w powrocie do show-biznesu?

 

Kim jest Viola Kołakowska? Kiedyś była modelką, ale później jej losy potoczyły się inaczej. Związała się z Tomaszem Karolakiem, który dla niej (a może dla dziecka, które było w drodze) porzucił swoją długoletnią dziewczynę - Magdę Boczarską. Obecnie sytuacja wygląda tak, że Karolak wrócił do swojej byłej, a Viola samotnie wychowuje dziecko. Związek z aktorem pomógł jej jednak wrócić na salony i przypomnieć o sobie producentom telewizyjnym.

 

Dosłownie przed chwilą Viola Kołakowska była gościem programu "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiadała o tym, jak dobrze i tanio można się ubrać w secondhandzie. Nieco zapomniana już modelką będzie prowadziła w porannym programie nowy cykl o modzie. Viola na antenie ma przekonywać, że dzieci, kobiety i mężczyźni mogą ubrać się w secondhandzie. Widzowie TVN-u mają możliwość zgłoszenia się do porannego programu, za pośrednictwem którego Kołakowska udzieli im rad w dziedzinie mody.

 

Już widzimy te kolejki...

 

 

Więcej o:
Komentarze (10)
Karolak załatwił dziewczynie pracę w TVN-ie?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  czy ona ma pojecie o modzie, bo ze zdjecia wynika ze nie

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 3

  Kołakowska, Kołakowska, jaka Kołakowska? Jak chodziłam z nią do szkoły to to był Kołek, a nie Kołakowska. Violetta, z domu Kołek!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 3

  pewnie chce zagłuszyć wyrzuty sumienia, że ją zostawia samą z dzieckiem, bez pracy, a tak to po problemie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 1

  Większość moich ciuchów pochodzi z drugiej ręki i jestem z tego powodu przeszczęśliwa. Trzeba tylko znaleźć odpowiedni sklep, bo niektóre rzeczywiście oferują śmierdzące szmaty, ale jak się dobrze trafi, można się naprawdę dobrze i tanio ubrać. Kupuję tam też rzeczy dla mojej córki, ale już nie w takiej ogromnej ilości jak dla siebie. Jedynie mój mąż "jest stworzony do wyższych celów" i ubiera się w firmowych sklepach, ale na wyprzedażach.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  ale sie urzadziła ,niby głupoty nie ma co żąłowac ale

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 0

  a takie ładne cycki pokazywała w "Egoistach". no ale to było z 10 lat temu. teraz te cycki to już "brzuchoklepy" :P

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy -4

  Ona sama jest z second handu

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy -4

  Czy za załatwienie pracy musiała mu zrobić loda ?

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy -7

  ALE SKAM LEDWO WYŁUDZIŁ TELEKAMERE I JÓZ POKAZUJE JAK WSZYSTKICH W OKÓŁ PALCA OKRECIŁ TO ŚMIECHU WARTE I ŻAŁISNE , KAKIE BEZTALENCIE I BRZYDACTWO.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX