Herbuś, Maserak i Szabatin stworzyli spektakl teatralny

Pięć miesięcy przygotowań, dużo prób i wyrzeczeń. Wczoraj miała miejsce premiera spektaklu "Lady Fosse" w pełni stworzonego przez tancerzy znanych z programu "Taniec z gwiazdami".

 

Tancerze znani głownie z show TVN-u postanowili połączyć swoje siły i umiejętności, by stworzyć grupę taneczną "Dance Event Production" i spektakl teatralny pt. "Lady Fosse". W skład "DEP" wchodzą Rafał Maserak, Magda Soszyńska, Ewa Szabatin, Marcin Olszewski, Edyta Herbuś, Tomasz Barański, Kamila Kajak, Łukasz Czarnecki, Allesia Surova i Michał Mardas. Wczoraj w warszawskim teatrze Capitol odbyła się premiera tego spektaklu, na której zjawili się m.in. Natalia Lesz, Marek Włodarczyk, bracia Mroczkowie, Anna Bosak, Kasia Sowińska czy Krzysztof Bosak.

 

Tancerze przez ostatnie 5 miesięcy przygotowywali się do tego trwającego ponad godzinę spektaklu. Na scenie można było zobaczyć tańce zarówno grupowe jaki i indywidualne. Przeważał taniec towarzyski, ale w wielu tańcach zauważyliśmy też elementu jazzu, modern jazzu czy rock&rolla. Tancerzom moglibyśmy pozazdrościć kondycji, ponieważ przez ponad godzinę tańczyli bez wytchnienia, a minutowe przerwy wykorzystywali tylko na zmiany strojów. Grupa taneczna "DEP" otrzymała zupełnie zasłużenie brawa na stojąco.

 

Plotek szczerze musi przyznać, że nie spodziewał się tak dobrego i profesjonalnie przygotowanego przez tancerzy przedstawienia. Widać, że po "Tańcu z gwiazdami" nie spoczęli na laurach. Kolejne przedstawienia odbędą się jeszcze pod koniec lutego i w marcu w teatrze Capitol.