Tomasz Karolak wrócił do Magdy Boczarskiej?

Praca na planie "Idealnego faceta..." bardzo ich do siebie zbliżyła.
Wrócił do Boczarskiej? Tomasz Karolak powraca do dawnej miłości Według informacji "Faktu", Karolak spotyka się obecnie z Magdą Boczarską, z którą był kiedyś związany przez sześć lat. Widują się potajemnie w mieszkaniu Magdy Praca na planie "Idealnego faceta..." bardzo ich do siebie zbliżyła. Historia podbojów miłosnych Tomasz Karolaka idealnie nadaje się na scenariusz jakiegoś romansidła. Znany aktor kocha bowiem otaczać się pięknymi kobietami, ale ma wielki problem z dochowaniem im wierności. Według informacji "Faktu", Karolak spotyka się obecnie z Magdą Boczarską, z którą był kiedyś związany przez sześć lat. Para ukrywa rodzące się na nowo uczucie i widuje się potajemnie w mieszkaniu Magdy. Trwa to już kilka miesięcy. Dlaczego się ukrywają? Tomasz Karolak prawie trzy lata temu, gdy był jeszcze związany z Magdą, zdradził ją z Violą Kołakowską. Choć aktor na łamach "Faktu" przekonywał, że będzie prosił Magdę o wybaczenie, zdanie szybko zmienił, gdy okazało, się, ze Viola spodziewa się jego dziecka. Niedawno Karolak kupił dwa nowe mieszkania - jedno dla Violi i dziecka, drugie dla siebie. Tym ruchem wyraźnie dał modelce do zrozumienia, że nie chce z nią być. Teraz przynajmniej wiadomo dlaczego. Oby tylko Karolak docenił fakt, że Magda wybaczyła mu zdradę i nie zaprzepaścił tej szansy.

 

Historia podbojów miłosny Tomasz Karolaka idealnie nadaje się na scenariusz jakiegoś romansidła. Znany aktor kocha bowiem otaczać się pięknymi kobietami, ale ma wielki problem z dochowaniem im wierności.

 

Według informacji "Faktu", Karolak spotyka się obecnie z Magdą Boczarską, z którą był kiedyś związany przez sześć lat. Para ukrywa rodzące się na nowo uczucie i widuje się potajemnie w mieszkaniu Magdy. Trwa to już kilka miesięcy. Dlaczego się ukrywają? Tomasz Karolak prawie trzy lata temu, gdy był jeszcze związany z Magdą, zdradził ją z Violą Kołakowską.

 

 

Choć aktor na łamach "Faktu" przekonywał, że będzie prosił Magdę o wybaczenie, zdanie szybko zmienił, gdy okazało, się, ze Viola spodziewa się jego dziecka. Niedawno Karolak kupił dwa nowe mieszkania - jedno dla Violi i dziecka, drugie dla siebie. Tym ruchem wyraźnie dał modelce do zrozumienia, że nie chce z nią być. Teraz przynajmniej wiadomo dlaczego. Oby tylko Karolak docenił fakt, że Magda wybaczyła mu zdradę i nie zaprzepaścił szansy, którą mu dała.