Tomasz Kammel ubiera się na wyprzedażach

Ale spokojnie - nie wydaje 20 złotych a 2000 złotych!
Kupuje na wyprzedażach Kammel ubiera się na wyprzedażach. Ale spokojnie - nie wydaje 20 zł a 2 tys zł! "Super Express" nakrył Tomasza Kammela na wyprzedaży w jednym z luksusowych butików. Co wybrał prezenter? Trzy pulowerki za jakieś 100 zł i spodnie za 700 zł Porządny i szanujący się prezenter musi jakoś wyglądać! Co z tego, że w TVP cięcia i wielu będzie musiało zacisnąć pasa. Nie Tomasz Kammel, choć z drugiej strony i w nim coś pękło. Popularny prezenter nie umie odmówić sobie towarów z najwyższej półki, ale przynajmniej nauczył się kupować na wyprzedażach - donosi "Super Express". Tabloid nakrył Tomasz Kammela na wyprzedaży w jednym z luksusowych butików. Co wybrał dla siebie prezenter? Trzy pulowerki za jakieś 100 złotych i spodnie za 700 złotych. To się nazywa umieć oszczędzać. Może Tomasz Kammel powinien prowadzić program "Oszczędzaj z Kammelem"...?

 

Porządny i szanujący się prezenter musi jakoś wyglądać! Co z tego, że w TVP cięcia i wielu będzie musiało zacisnąć pasa. Nie Tomasz Kammel, choć z drugiej strony i w nim coś pękło. Popularny prezenter nie umie odmówić sobie towarów z najwyższej półki, ale przynajmniej nauczył się kupować na wyprzedażach - donosi dzisiejszy "Super Express".

 

Tabloid nakrył Tomasz Kammela na wyprzedaży w jednym z luksusowych butików. Co wybrał dla siebie prezenter? Trzy pulowerki za jakieś 100 złotych i spodnie za 700 złotych.

 

To się nazywa umieć oszczędzać. Może Tomasz Kammel powinien prowadzić program "Oszczędzaj z Kammelem"...?

 

 

ZOBACZ: Cięcia w TVP - kto ile straci?

 

 

Więcej o:
Komentarze (28)
Tomasz Kammel ubiera się na wyprzedażach
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 11

  No i? Lepiej już nie dawać newsa, niż dawać newsa takiej jakości.

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 10

  I bardzo dobrze na pewno nie jeden z was kupuje w takich sklepach:)osobiscie go nie lubie ale moze kupowac gdzie chce i to nie powinno nikogo interesowac!

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 8

  No i co z tego. Na dobrych wyprzedazach mozna znalezc wiele ciekawych rzeczy, zaoszczedzic pieniadze,dzieki ktorym mozna sobie czesciej kupowac nowe rzeczy. Madry chlopak.

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 7

  jesteście beznadziejni, basta! od dziś nie wchodze na tą stronę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 6

  Niedługo Doda pójdzie do kibla i bedzie afera -_-

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 4

  W sumie kogo to interesuje ile kasy i jakie ciuchy kupuje Kamel?

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  czy to cos zlego,ze kupuje na wyprzedazach? Sa tam gorsze ciuchy?Nie, tylko po znizonej cenie! wiec po co kupowac takie drogie jak mozna odczekac! jestem jak najbardziej za kupowaniem na wyprzedazach,moze wtedy producenci i sprzedawcy zobacza jaka marze narzucaja i co ludzie z tym robia! czyli nic i czekaja na znizki!

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 1

  I slusznie. Sam kupuje tylko i wylacznie na wyprzedarzach. Tylko raz wydalem wiecej niz 100 zl na spodnie... Uwazam ze wydawanie pieniedzy na ciuchy to najglupsza rzecz jaka mozna zrobic.

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 1

  3x100 + 700= 1000 zeta wy glacy, a nie 2000. Do szkoly!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX