Tomasz Kammel ubiera się na wyprzedażach

Ale spokojnie - nie wydaje 20 złotych a 2000 złotych!
Kupuje na wyprzedażach Kammel ubiera się na wyprzedażach. Ale spokojnie - nie wydaje 20 zł a 2 tys zł! "Super Express" nakrył Tomasza Kammela na wyprzedaży w jednym z luksusowych butików. Co wybrał prezenter? Trzy pulowerki za jakieś 100 zł i spodnie za 700 zł Porządny i szanujący się prezenter musi jakoś wyglądać! Co z tego, że w TVP cięcia i wielu będzie musiało zacisnąć pasa. Nie Tomasz Kammel, choć z drugiej strony i w nim coś pękło. Popularny prezenter nie umie odmówić sobie towarów z najwyższej półki, ale przynajmniej nauczył się kupować na wyprzedażach - donosi "Super Express". Tabloid nakrył Tomasz Kammela na wyprzedaży w jednym z luksusowych butików. Co wybrał dla siebie prezenter? Trzy pulowerki za jakieś 100 złotych i spodnie za 700 złotych. To się nazywa umieć oszczędzać. Może Tomasz Kammel powinien prowadzić program "Oszczędzaj z Kammelem"...?

 

Porządny i szanujący się prezenter musi jakoś wyglądać! Co z tego, że w TVP cięcia i wielu będzie musiało zacisnąć pasa. Nie Tomasz Kammel, choć z drugiej strony i w nim coś pękło. Popularny prezenter nie umie odmówić sobie towarów z najwyższej półki, ale przynajmniej nauczył się kupować na wyprzedażach - donosi dzisiejszy "Super Express".

 

Tabloid nakrył Tomasz Kammela na wyprzedaży w jednym z luksusowych butików. Co wybrał dla siebie prezenter? Trzy pulowerki za jakieś 100 złotych i spodnie za 700 złotych.

 

To się nazywa umieć oszczędzać. Może Tomasz Kammel powinien prowadzić program "Oszczędzaj z Kammelem"...?

 

 

ZOBACZ: Cięcia w TVP - kto ile straci?

 

 

Więcej o: