Rusin kupiła apartament za 2,5 mln złotych!

To już jej trzeci dom. Kinga Rusin ma smykałkę do interesów.
Rusin inwestuje! Kinga kupiła apartament za 2,5 mln złotych! Kinga Rusin inwestuje. Właśnie kupiła apartament za 2,5 mln złotych! To już jej trzeci dom. Rusin ma smykałkę do interesów. To już jej trzeci dom. Kinga Rusin ma smykałkę do interesów. Kinga Rusin to kobieta, która niezwykle mocno stąpa po ziemi i potrafi sama zadbać o swoje interesy. Rusin wszystkie zaoszczędzone pieniądze inwestuje w nieruchomości - donosi "Super Express". W chwili obecnej Kinga jest właścicielką domu w Konstancinie i willi w Wilanowie. Według obliczeń tabloidu każda z jej nieruchomości jest warta 2,5 mln zł. Ostatni zakup Rusin to 150-metrowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie, które kosztowało ok. 2,5 mln zł. Apartament jest dwupoziomowy i znajdują się w nim trzy sypialnie, dwa balkony, salon oraz podziemny garaż. To właśnie do tego apartamentu Kinga Rusin zamierza przeprowadzić się z Konstancina, gdzie dotychczas mieszkała w 200-metrowej willi. Rusin już wystawiła swój dom w Konstancinie na sprzedaż. Skąd taka decyzja? Ponoć Kindze przeszkadza fakt, że w sąsiedztwie mieszka jej były mąż Tomasz Lis z obecną żoną Hanną.

 

Kinga Rusin to kobieta, która niezwykle mocno stąpa po ziemi i potrafi sama zadbać o swoje interesy. Rusin wszystkie zaoszczędzone pieniądze inwestuje w nieruchomości - donosi "Super Express". W chwili obecnejKinga jest właścicielką domu w Konstancinie i willi w Wilanowie. Według obliczeń tabloidu każda z jej nieruchomości jest warta po 2,5 miliona złotych.

 

Ostatni zakup Rusin to 150-metrowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Apartament jest dwupoziomowy i znajdują się w nim trzy sypialnie, dwa balkony, salon oraz podziemny garaż. To właśnie do tego apartamentu Kinga Rusin zamierza przeprowadzić się z Konstancina, gdzie dotychczas mieszkała w 200-metrowej willi. Rusin już wystawiła swój dom w Konstancinie na sprzedaż. Skąd taka decyzja? Ponoć Kindze przeszkadza fakt, że w sąsiedztwie mieszka jej były mąż Tomasz Lis z obecną żoną Hanną.

 

fot. Super Express, 02.02.2009

 

 

Więcej o:
Komentarze (34)
Rusin kupiła apartament za 2,5 mln złotych!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 32 razy 16

  jak to czytam to mi ręce opadają... za co mają się te gwiazdki z Warszawy? albo - za co uważają je tabloidy? Nigdy nie chciałabym mieszkać w domu przy ruchliwej ulicy... Mieszkam w Szwajcarii. W takim domu, jak ten na zdjęciu mieszkają tu emigranci żyjący z pomocy społecznej, inni ludzie mieszkają w domach, pod miastem, albo w apartamentach wybudowanych nad jeziorami, w Alpach, ale nie w takim np. Konstancinie, dokąd nie ma pożądnej drogi z Warszawy, nie ma metra ani szybkiej kolei, a za cud natury uchodzi mały, biedny, brudny park... i co za łoł: trzy sypialnie, dwa balkony... nie jestem gwiazdą, tylko przeciętną urzędniczką, a mam więcej, wygodniej i na pewno dużo ładniej... ocknijcie się w tej Warszawie! trochę świata poznajcie, a potem zdajcie sobie sprawę z własnej arogancji i biedy

 • maalami97

  Oceniono 29 razy 9

  Tacy ludzie to szczęście mają i nie wnikajmy, co to za różnica pomiędzy willą i czymś tam i jak to nazywają inni!Zarabia tyle, że ja na to stać a Ci którzy zazdroszczą i z tego powodu dodają złośliwe komentarze to ich sprawa!!Niech się cieszy, choć za taką cenę to może mieć takie dwa!Niby w Polsce taka bieda a tu co? Gwiazdki sobie domy kupują w durnej warszawce, gdzie wcale tak luksusowo i pięknie nie jest!Ona ma smykałkę do interesów?Taki domek za taką cenę!Kryzys to ona ma w głowie!Niech się cieszy naiwniaczka!

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 6

  Hahaha. Dać 2,5 milona za 150 metrowe mieszkanie to trzeba być tragicznym przypadkiem braku jakiegokolwiek śladu myślenia a nie mieć "smykałkę do interesu". Durne babsko. Teraz developerzy sprzedają podobne "apartamenty" za połowę tej ceny jak tylko przyjdziesz z gotówką. Żenada. Jakbym miał taką żonę to bym się załamał. Dobrze pan zrobił panie Lis!

 • Gość: Gość

  Oceniono 49 razy 5

  Jeżeli takie NIC dostaje takie pieniądze , to czy nalezy się dziwić że lekarze biorą .

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 5

  Ma prawo do tego ,ma pieniądze i tylko się cieszyć ,że daje sobie radę

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 4

  w doopie sie babie poprzewracalo. Polska wlasnie promuje takie miernoty. moja przyjaciolka /lekarz psychiatra z doswiadczeniem klinicznym / ma 700 zl emerytury. gdzie tu sprawiedliwosc ? a co skonczyla ta miernota Rusin ? pewnie nic bo i po co. i tak kase zarabia, chociaz to tepota skonczona.

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 4

  Przesadzili z tą ceną (albo nie wie ile kosztują apartamenty w tym miejscu). To jest budynek na Niedźwiedziej i taki apartament mógł kosztować maks. 1,8 mln.

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 3

  Niejedna z osób żle życząca Kindze chciałaby choć w polowie mieć jej zdolności i talent ma racje ze inwestuje to jej przyszłość i jej dzieci mimo porzucenia pokazala ze potrafi radzić sobie Sama jest mądra silną kobietą

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 3

  tylko pogratulować

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX