Grażyna Torbicka nie zatańczy! Dlaczego?

Boi się, że występ w "Tańcu z gwiazdami" zaszkodziłby jej wizerunkowi. Czy aby na pewno?

 

Zanim napisano, że Grażyna Torbicka dostała propozycje z "Tańca z gwiazdami", prezenterka sama poleciała do tabloidu, żeby powiedzieć, czemu nie wystąpi. Okazuje się, że Torbicka nie chce by jej wizerunek został nadszarpnięty.

Dużo czasu musiałabym temu poświęcić, a mam masę swoich obowiązków. Przygotowania do mojego programu bardzo mnie pochłaniają. Nie byłoby więc możliwe, żebym mogła poświęcić przygotowaniom tyle czasu, ile byłoby potrzeba. Zajmuję się troszeczkę innymi dyscyplinami. Udział w ?Tańcu z gwiazdami" wizerunkowo nie odpowiadałby temu, co robię. To nie dla mnie - powiedziała "Faktowi" Torbicka.

Jak widać show "Taniec z gwiazdami" z każdą edycją powoli traci na wartości. W przypadku drugiej czy trzeciej edycji, gdy program bił rekordy popularności, udział w nim był wielkim wyróżnieniem. Teraz gdy krąg osób, które nie tańczyły, zmniejszył się, występ w programie stał się mało prestiżowy, a wręcz trochę obciachowy...

 

 

Więcej o:
Komentarze (22)
Grażyna Torbicka nie zatańczy! Dlaczego?
Zaloguj się
 • arche_typ

  Oceniono 23 razy 19

  Kobieta marzenie, piękna, skromna, inteligentna, tak inteligentna, że nie wystąpi w tańcu z gwiazdami, po co jej to, popularności nie przysporzy, kasy nie potrzeba, figura już jest.

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 13

  ma racje kobieta z klasa i juz!

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 13

  no i ma rację, jakoś sobie jej nie wyobrażam w tym programie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 11

  a to jest jakiś obowiązek udział w TzG ? Dlaczego ładna, niegłupia i niebiedna Torbicka ma robić z siebie małpę w programie schyłkowym? Splendor rodem z prowincjonalnego danzingu jej nie interesuje, bo bywała już wśród rzeczywistych światowych gwiazd i dla niej udział w takim programie to po prostu degradacja

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 10

  a po kij jej lanserka w tym syfie jakim jest już TzG???

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 8

  taniec z gwiazdami jest nudny!!! bo ile mozna!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  cenie i sznuje pania Torbicka...ma calkowita racje,ze nie wystapi w badziewiarskim programie...brawo pani Grazyno...za to wielki szacun!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  oczywiście, że zaszkodziłby, to program dla wiochy

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  NIE TAŃCZ GRAŻKA. PO CO CI TO

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX