Wiosną nie zobaczymy "Fabryki gwiazd" i "Agentek"!

Wiosenna ramówka Polsatu znacząco różni się od tej jesiennej.

 

W ubiegłym roku stacja Polsat zainwestowała duże pieniądze w realizacje serialu "Agentki" oraz programu "Fabryka gwiazd". Program rozrywkowy z udziałem młodych artystów marzących o wielkiej karierze muzycznej, cieszył się sporą popularnością i wypromował parę osób, ale mimo tego Polsat nie zdecydował się kontynuować wiosną "Fabryki gwiazd".

"Agentek" i "Fabryki gwiazd" na wiosnę nie będzie, obie rzeczy są planowane na jesień. Wiosną będzie V edycja "Jak Oni śpiewają" z Joanną Liszowską w roli prowadzącej. Będzie teleturniej "Moment prawdy" oraz dwa nowe seriale. Pierwszy rusza na dniach "Malanowski i partnerzy" z Bronisławem Cieślakiem w roli głównej, a drugi to "Wróżka" - zdradza w rozmowie z Plotkiem pracownik Polsatu.


"Moment prawdy" to program oparty na amerykańskim formacie "The moment of truth". W trakcie teleturnieju uczestnicy w obecności swoich partnerów będą odpowiadać na pytania dotyczące ich życia osobistego. Miłości, seksu, związków. Banał? Problem w tym, że uczestnicy będą podłączenie do wariografu czyli wykrywacza kłamstw...