Kazimierz Marcinkiewicz zakochany w młodej dziewczynie!

Były premier się rozwodzi. Znalazł sobie nową miłość.

 

Co łączy Cezarego Pazurę, Piotra Rubika i Kazimierza Marcinkiewicza? Chyba tak zwany kryzys wieku średniego. Przeważnie przejawia się on miłością do szybkich samochodów i pięknych, młodych kobiet. Kazimierz Marcinkiewicz od dłuższego czasu mieszka w Londynie, gdzie ciężko pracuje. Jego żona wraz z dziećmi została w Gorzowie Wielkopolskim. Teraz z pewnością tego żałuje. Marcinkiewicz znalazł sobie w Londynie młodą dziewczynę i postanowił rozwieść się z żoną. Kim jest jego wybranka?

Jest fascynująca. Jest w Londynie od czterech lat i pracuje w City. Spotkałem ją w Londynie i się zaprzyjaźniliśmy. Układamy sobie razem życie - zdradza Marcinkiewicz w rozmowie z "Faktem"


Były premier zdementował też plotkę o rzekomej ciąży jego nowej dziewczyny. "Fakt" spotkał zakochaną parę podczas spaceru na jednej z londyńskich ulic. Marcinkiewicz zasugerował ostatnio, że być może wystartuje w najbliższych wyborach prezydenckich. Po tym, jak zostawił żonę dla młodej dziewczyny, jego notowania mogą bardzo spaść.