Maria Peszek dostała Paszport "Polityki"!

Doda może sobie tylko pomarzyć o takim wyróżnieniu. Bo niby w jakiej kategorii miałaby dostać nominację?
Mania ma Paszport! Doda może sobie tylko pomarzyć o takim wyróżnieniu. Maria Peszek znów została nagrodzona. Tym razem piosenkarka dostała prestiżowy Paszport "Polityki". Doda może sobie tylko pomarzyć o takim wyróżnieniu. Bo niby w jakiej kategorii miałaby dostać nominację? Maria Peszek znów została nagrodzona. Tym razem piosenkarka dostała prestiżowy Paszport "Polityki". Maria została uhonorowana oczywiście w kategorii muzyka. Peszek w ubiegłym roku wydała swój album "Maria Awaria", który zebrał bardzo pochlebne opinię krytyków i przychylność fanów. Nie da się ukryć, że kontrowersyjność jest teraz w cenie. Doda dobrze na niej zarabia, Maria świetnie na niej wychodzi. Obu wokalistkom jest z nią do twarzy. Z tym że Peszek oprócz tego, że jest charyzmatyczna, pisze też rewelacyjne teksty. Piosenki takie jak "Pieprze Cię miasto", "Ćmy" czy "Kobiety pistolety" to prawdziwe majstersztyki. Gratulujemy Paszportu i życzymy dalszych sukcesów!

 

Maria Peszek znów została nagrodzona. Tym razem piosenkarka dostała prestiżowy Paszport "Polityki". Maria została uhonorowana oczywiście w kategorii muzyka. Peszek w ubiegłym roku wydała swój album "Maria Awaria", który zebrał bardzo pochlebne opinię krytyków i przychylność fanów.

 

Nie da się ukryć, że kontrowersyjność jest teraz w cenie. Doda dobrze na niej zarabia, Maria świetnie na niej wychodzi. Obu wokalistkom jest z nią do twarzy. Z tym, że Peszek oprócz tego, że jest charyzmatyczna, pisze też rewelacyjne teksty. Piosenki takie jak "Pieprze Cię miasto", "Ćmy" czy "Kobiety pistolety" to prawdziwe majstersztyki. Gratulujemy Paszportu i życzymy dalszych sukcesów!

 


Nie znasz twórczości Peszek? Czas ją poznać: