Okupnik i Kupicha w "Tańcu z gwiazdami"?

Stacja TVN chce, aby kolejna edycja ich sztandarowego programu stała się hitem. Czy będzie?

 

Od kilku tygodni trwają gorączkowe przygotowania do dziewiątej (!!!) edycji programu "Taniec z gwiazdami", którą już w marcu zobaczymy na antenie TVN-u. Do prasy codziennie trafiają informacje na temat listy uczestników.

 

Jak dowiedział się dzisiejszy "Fakt", produkcja programu staje na głowie, by na parkiecie zaprezentował się Piotr Kupicha czy Tatiana Okupnik. Oczywiście propozycję udziału w show dostały też gwiazdy TVN i TVN 24. Na parkiecie zobaczymy prawdopodobnie Bartka Kasprzykowskiego ( chłopak Arciuch) z "Teraz albo nigdy" oraz Łukasza Garlickiego ( chłopak Cieleckiej) z "Brzyduli".

 

Producenci złożyli też propozycję Anicie Werner, Beacie Tadli oraz Justynie Pochankę. Wiadomo już, że ta ostatnia nie pojawi się z pewnością na parkiecie. Rozmowy prowadzone są też z Dorotą Deląg, Weroniką Książkiewicz, Natalią Rybicką ( "Londyńczycy"), Kasią Galicą ( "Plebania"), Shazzą czy Josephem Seeletso kucharzem "Dzień dobry TVN". Jak znamy życie, spośród wymienionych wyżej osób w programie zobaczymy te najmniej znane.