Hołdys o polskich artystach: To zdemoralizowane ch... !

To określenie tyczy się wszystkich muzyków, którzy zażądali pieniędzy za zagranie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

Wczoraj odbył się XVII finał Wielskiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Około północy na koncie WOŚP było 32,5 mln złotych. Liczenie pieniędzy trwać będzie jeszcze przez parę dni, więc ta suma z pewnością będzie większa. Wczoraj tysiące wolontariuszy na mrozie zbierało pieniądze dla orkiestry. Wielu polskich artystów zagrało za darmo koncerty "pod chmurką". Niestety nie wszyscy muzycy uszanowali fakt, że jest to impreza charytatywna i nie należy żądać za występy żadnych pieniędzy. Kto to taki? Szymon Wydra zażądał 30 tysięcy złotych, De Mono 22 tysięcy złotych, Arka Noego 12 tysięcy złotych, a bracia Cugowscy 10 tysięcy złotych. Owsiak powiedział, że to co zrobili to wiocha, ale jeszcze ostrzej o ich zachowaniu wypowiedział się Zbigniew Hołdys.

Jeżeli jakiś artysta bierze wynagrodzenie za występ na WOŚP, to jest zdemoralizowanym ch... niewartym podania ręki. Możesz to przekazać Reutersowi jako moje oficjalne stanowisko - jest to treść emaila, który wysłał Zbyszek Hołdys do Jurka Owsiaka.

Przypominamy, że w tym roku orkiestra zbierała pieniądze na aparaturę do wczesnego wykrywaniu nowotworów u dzieci. Artyści czy Wam nie wstyd? Na widok chorych dzieci, żądacie pieniędzy za zagranie paru piosenek? Nie da się ukryć, że po tym wydarzeniu muzycy, którzy zażądali pieniędzy stracą w oczach milionów Polaków. Sami zrobili sobie krzywdę, swoim skąpstwem, próżnością, a przede wszystkim brakiem empatii.

Więcej o:
Komentarze (61)
Hołdys o polskich artystach: To zdemoralizowane ch... !
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 18

  Wydra to pazerny, więc można było się po nim spodziewać, ale Arka Noego? Arka Noego niby służy Bogu i takie rzeczy zrobiło? Żal.pl / nikt nie traktuje już poważnie religii.

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 16

  Ja się zgadzam z panem Hołdysem... WOSP jest tylko raz w roku, wiec mogliby sobie odpuscic i zagrac za darmo! Wysilku ich to duzo nie kosztuje, a i tez nie zbiednieja. Zreszta nie sa gwiazdami az tak wielkiego formatu... Porównam to moze do Live Aid gdzie wystapily prawdziwe gwiazdy i to zupelnie za darmo...

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 13

  A o tak popularnym zespole Feelu i i ich liderze Piotrku juz nie napisali tutaj!!Tez zażądał 10 tysięcy zł.IDIOTA!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 12

  trafna ocena!prawdziwi artyści nie brali w tym dniu żadnych pieniędzy, ale trzeba mieć honor i klasę.

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 12

  i ma racje pozatym to n ie artyści

 • patsy

  Oceniono 14 razy 12

  chyle czola przed p. owsiakiem od 17 lat robi dobra robote, czy ktorys z polski ch miliarderow kupil chociaz jedno urzadzenie ratujace zycie dzievci nie, nie, bo oni malpuja amerykanskich miliarderow / znanych z licznych akcji charytatywnych/ tylko w snobizmie, np, checi lotu w kosmos, a mochery, ktore krytykuja owsiaka niech ida dac na tace przewielebnemu na kupno nowego luksusowego auta

 • baraqs

  Oceniono 12 razy 12

  Ma rację Hołdys, podpisuję się pod jego słowami.

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 11

  Bardzo dobrze powiedziane. W Krakowie Acid Drinkers dali megakoncert ZA DARMO, ale tylko prawdziwych artystów na to stać, a nie wymoczków z Idola.

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 10

  Arka zaśpiewa "Tak duzy, taki mały każdy ch..jem może być." Akompaniował bedzie DeMono, w chórku wystapi Wydra z Feelem. A wszystko pod hasłem CHAŁOWCY POLSKIEJ ESTRADY ŁĄCZCIE SIĘ!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX