Marta Żmuda Trzebiatowska ma dość seriali?

Nie chce żyć z piętnem "aktorki serialowej"?
Marta ma dość seriali? Marta Żmuda-Trzebiatowska nie chce żyć z piętnem "aktorki serialowej"? Marta Żmuda-Trzebiatowska zdradziła, że już wkrótce zagra na deskach jednego z warszawskich teatrów. Czy Marta nie chce żyć z piętnem "aktorki serialowej"? Chcesz zobaczyć Martę Żmudę-Trzebiatowską na żywo? Już wkrótce będzie taka możliwość. W poniedziałek podczas spotkania z fanami serialu "Teraz albo nigdy" Marta zdradziła, że już wkrótce zagra na deskach jednego z warszawskich teatrów. W rozmowie z "Super Expressem" Marta powiedziała, że niebawem zacznie próby do spektaklu, którego premiera planowana jest na koniec marca. Czyżby Żmuda-Trzebiatowska nie chciała żyć z piętnem "aktorki serialowej"? To nie do końca prawda. Martę zobaczymy bowiem w trzeciej serii "Teraz albo nigdy", do której zdjęcia rozpoczęły się na początku tego tygodnia. Do ekipy serialu dołączyła Małgorzata Foremniak.

 

Chcesz zobaczyć Martę Żmudę Trzebiatowską na żywo? Już wkrótce będzie taka możliwość. W poniedziałek podczas spotkania z fanami serialu "Teraz albo nigdy", Marta zdradziła, że już wkrótce zagra na deskach jednego z warszawskich teatrów. W rozmowie z "Super Expressem" Marta powiedziała, że już wkrótce zacznie próby do spektaklu, którego premiera planowana jest na koniec marca.

 

Martę zobaczymy też oczywiście w trzeciej serii "Teraz albo nigdy", do której zdjęcia rozpoczęły się na początku tego tygodnia. Do ekipy serialu dołączyła Małgorzata Foremniak.

 

 

Marta Żmuda Trzebiatowska spełniła marzenia