Piotr Rubik zostanie tatusiem

Gminna wieść niesie, że naczelny blondyn Rzeczpospolitej, Piotr Rubik, już wkrótce zostanie szczęśliwym ojcem.
Piotr Rubik będzie ojcem Gminna wieść niesie, że naczelny blondyn RP Piotr Rubik wkrótce zostanie tatą. Wiele wskazuje na to, że rodzina Piotra Rubika wkrótce się powiększy. Agata Paskudzka-Rubik, żona kompozytora, prawdopodobnie niedługo wyda na świat potomka. W końcu nadszedł ten moment. Wiadomo przecież, że w większości przypadków ludzie pobierają się, by założyć rodzinę. Tak samo było w przypadku Piotra Rubika. Tak więc możemy (oczywiście z ogromną radością) wszystkich poinformować, że Agata Paskudzka-Rubik najprawdopodobniej już niedługo urodzi pierwszego małego Rubika. O tym radosnym fakcie pisał już Pudelek. Skąd o tym wiadomo? Sam Rubik potwierdził to podczas niedzielnego koncerctu we Wrocławiu, dedykując piosenkę "Most dwojga serc" "ukochanej żonie i dziecku, które jest w drodze". Powiedział, że "Wrocław dał mu najpiękniejszy dar, jakim jest jego miłość" oraz że "kolejny dar od Wrocławia wkrótce się urodzi" - czytamy w serwisie. Nie wypada nie pogratulować, ale mamy szczerą nadzieję, że syn/córka nie odziedziczy zdolności po tacie i zajmie się np. fizyką jądrową. Swoją drogą szykuje się kolejny rok dzieci - Agata Paskudzka, Edyta Zając i Kasia Cichopek (ostatnia z dużym znakiem zapytania).

 

W końcu nadszedł ten moment. Wiadomo przecież, że w większości przypadków ludzie pobierają się, by założyć rodzinę. Tak samo było w przypadku Piotra Rubika. Tak więc możemy (oczywiście z ogromną radością) wszystkich poinformować, że Agata Paskudzka-Rubik najprawdopodobniej już niedługo urodzi pierwszego małego Rubika. O tym radosnym fakcie pisał dzisiaj Pudelek.

 

Skąd o tym wiadomo?

 

Sam Rubik potwierdził to na niedzielnym koncercie we Wrocławiu, dedykując piosenkę Most dwojga serc "ukochanej żonie i dziecku, które jest w drodze". Powiedział, że "Wrocław dał mu najpiękniejszy dar, jakim jest jego miłość" oraz że "kolejny dar od Wrocławia wkrótce się urodzi" - czytamy na serwisie.

 

Nie wypada nie pogratulować, ale mamy szczerą nadzieję, że syn/córka nie odziedziczy zdolności po tacie i zajmie się np. fizyką jądrową.

 

Swoją drogą szykuje się kolejny rok dzieci - Agata Paskudzka, Edyta Zając i Kasia Cichopek (ostatnia z dużym znakiem zapytania).

 

Szczęśliwy tatuś: