Wojewódzki to największy nudziarz w Polsce?

Zaskakujące wyniki sondy "Super Expressu".

 

Na interesowej stronie "SE" pojawiła się niedawno ciekawa sonda. Internauci mieli za zadanie wybrać gwiazdę, która jest ich zdaniem największym nudziarzem w Polsce. Bezkonkurencyjny okazał się Kuba Wojewódzki, który zdobył aż 27% głosów. Nie dość, że oglądalność jego "rozrywkowego" programu spada, to jeszcze ludzi, jak widać, nie śmieszą jego żarty.

 

Na drugim miejscu uplasował się uważany za najlepszego dziennikarza publicystycznego, Tomasz Lis. Dziennikarz dostał 23% głosów. Prowadzi program publicystyczny, dlatego przyjmuje poważny ton. Gdyby zaczął opowiadać żarty i anegdoty, to jego program stałby się kabaretem, a chyba nie o to chodzi.

 

W zestawieniu znalazło się też miejsce dla kobiety. Trzecią pozycję zajęła Kasia Cichopek ze swoim słodkim uśmiechem. Na kolejnych miejscach uplasowali się Beata Tyszkiewicz i Krzysztof Ibisz. Zgadzacie się z tymi wynikami?

Więcej o:
Komentarze (114)
Wojewódzki to największy nudziarz w Polsce?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 60 razy 26

  Dla mnie to idiota.

 • Gość: Gość

  Oceniono 44 razy 20

  wyruc... a nie, przepraszam... jemu to by zasadził kopa w tyłek :)

 • hilarka

  Oceniono 30 razy 18

  Kuba Wojewódzki czasem przesadza, obraża innych nawet jeśli mu nic nie zrobili, ale nie uważam że jest najnudniejszym człowiekiem w show biznesie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 17

  oho... super ekspres... bardzo wpływowe i trendotwórcze pismo... co prawda dowcipy Wojewódzkiego były dobre na początku, ale jak mam oglądać wywiady z gwiazdami prowadzone np. przez Mołek na TVN Style to bez zastanowienia wybieram Wojewódzkiego

 • Gość: Gość

  Oceniono 28 razy 16

  ta sonda to jakaś lipa musi być

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 15

  bo super express to akurat pismo na którym należy polegać..

 • Gość: Gość

  Oceniono 25 razy 15

  ja tam go lubie i podobają mi się jego żarty .program idol dzięki niemu był interesuący!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 31 razy 15

  Widocznie Polacy nie rozumieją jego błyskotliwych żartów. Facet jest na luzie, zawsze pięknie podsumuje polski shit-biznes i zna sie jak nikt na polityce. Takich ludzi nalezy szanowac. Co do Cichochlopek i Tyszkiewicz - jak najbardziej sie zgadzam!

 • Gość: Gość

  Oceniono 32 razy 14

  mylicie się, on nie jest super inteligentny, on po prostu przekracza granice obyczajowe, po prostu mówi więcej niż inni, bo stara się zaszokować, ale nie ma to nic wspólnego z inteligencją

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX