Gosia Andrzejewicz i jej akrobacje!

Gosia zaskoczyła nas swoim występem we Wrocławiu.

Akrobacje Andrzejewicz Trzeba zrobić show. Gosia Andrzejewicz zaskoczyła nas swoim występem we Wrocławiu. Gosia Andrzejewicz zaskoczyła nas swoim występem we Wrocławiu. Piosenkarka była jedną z gwiazd imprezy sylwestrowej zorganizowanej przez Dwójkę na wrocławskim rynku. Gosia zrozumiała już, że nie wystarczy teraz ładnie się ubrać, wyjść na scenę i czysto zaśpiewać. Trzeba zrobić show. Nie jest to łatwe, zwłaszcza jak występuje się na tej samej scenie co Doda. Jednak Gosia tym razem dała radę. Wokalistka zaprezentowała mix swoich największych przebojów, takich jak m.in. "You Can Dance" czy "Mam już dość". Andrzejewicz śpiewała, tańczyła i wykonywała z tancerzami różne akrobacje. Pojawiły się nawet głosy, że był to najlepszy telewizyjny występ Gosi. Czy też tak uważacie?

 

Gosia Andrzejewicz była jedną z gwiazd imprezy sylwestrowej zorganizowanej przez Dwójke na wrocławskim rynku. Gosia zrozumiała już, że nie wystarczy teraz ładnie się ubrać, wyjść na scenę i czysto zaśpiewać. Trzeba zrobić show. Nie jest to łatwe, zwłaszcza jak występuje się na tej samej scenie co Doda. Jednak Gosia tym razem dała radę.

 

Wokalistka zaprezentowała mix swoich największych przebojów takich jak m.in. "You Can Dance" czy "Mam już dość". Andrzejewicz śpiewała, tańczyła i wykonywała z tancerzami różne akrobacje. Pojawiły się nawet głosy, że był to najlepszy telewizyjny występ Gosi. Czy też tak uważacie?

 

Więcej o:
Komentarze (107)
Gosia Andrzejewicz i jej akrobacje!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 41 razy 21

  Moim zdaniem,tańczy bo nie chce byc gorsza od innych "koleżanek" po fachu,robi to na siłę...-jest żałosna! A co do jej niby "śpiewu" to może brać udział tylko w karaoke xD Wspólczuje Ci Gosiu!

 • Gość: Gość

  Oceniono 28 razy 20

  ona jest taka kiczowata! mi sie jej wystep nie podobał, ona jest żałosna, nie zazdroszcze jej, nie ma czego. Myśli żejest wielką gwiazdą. ale czego? głupoty?

 • Gość: Gość

  Oceniono 26 razy 20

  Według mnie to ten jej występ był troche kiczowaty, bo o ile można słuchać jej piosenek, to ten występ mnie dobił. -_-' Tzn. ona nie miała pokazywac jak to 'pieknie' wygladają jej podnoszenia, tylko miała spiewac, ale chyba miała zbyt mało wiary w siebie, jesli musiała sobie 'pomagac' 'akrobacjami'.
  (możecie dawac minusy...whatever, ale to jest moje zdanie na ten temat^^')

 • Gość: Gość

  Oceniono 33 razy 19

  heh szkoda gadać.Niech pójdzie do cyrku na klauna hihi:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 22 razy 18

  mnie tam niczym nie zaskoczyla...jak zwykle kiczowaty wystep...nawet gdyby tanczyla dzigi-dzago,to nie powalila by mnie na kolana(a'propos dzigi-dzago...to my ubrani...ona nago)

 • Gość: Gość

  Oceniono 28 razy 16

  i to jest to jej wielkie zapowiadane show ? ^^

 • Gość: Gość

  Oceniono 27 razy 15

  biedni tancerze że musiieli ją tak dźwigać ;]

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 15

  robi wszystko żeby ratować swoją 'kariere'.

 • Gość: Gość

  Oceniono 25 razy 15

  taaa ciekawe kto chciał ją dotknąć???
  i wogóle pokazać ;/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX