Gosia Andrzejewicz i jej akrobacje!

Gosia zaskoczyła nas swoim występem we Wrocławiu.

Akrobacje Andrzejewicz Trzeba zrobić show. Gosia Andrzejewicz zaskoczyła nas swoim występem we Wrocławiu. Gosia Andrzejewicz zaskoczyła nas swoim występem we Wrocławiu. Piosenkarka była jedną z gwiazd imprezy sylwestrowej zorganizowanej przez Dwójkę na wrocławskim rynku. Gosia zrozumiała już, że nie wystarczy teraz ładnie się ubrać, wyjść na scenę i czysto zaśpiewać. Trzeba zrobić show. Nie jest to łatwe, zwłaszcza jak występuje się na tej samej scenie co Doda. Jednak Gosia tym razem dała radę. Wokalistka zaprezentowała mix swoich największych przebojów, takich jak m.in. "You Can Dance" czy "Mam już dość". Andrzejewicz śpiewała, tańczyła i wykonywała z tancerzami różne akrobacje. Pojawiły się nawet głosy, że był to najlepszy telewizyjny występ Gosi. Czy też tak uważacie?

 

Gosia Andrzejewicz była jedną z gwiazd imprezy sylwestrowej zorganizowanej przez Dwójke na wrocławskim rynku. Gosia zrozumiała już, że nie wystarczy teraz ładnie się ubrać, wyjść na scenę i czysto zaśpiewać. Trzeba zrobić show. Nie jest to łatwe, zwłaszcza jak występuje się na tej samej scenie co Doda. Jednak Gosia tym razem dała radę.

 

Wokalistka zaprezentowała mix swoich największych przebojów takich jak m.in. "You Can Dance" czy "Mam już dość". Andrzejewicz śpiewała, tańczyła i wykonywała z tancerzami różne akrobacje. Pojawiły się nawet głosy, że był to najlepszy telewizyjny występ Gosi. Czy też tak uważacie?