Miko i Lesz - kiedyś przyjaciółki, dziś rywalki?

Wiele lat temu Natalia Lesz dała Izie dach nad głową, gdy ta przyjechała do USA sama, bez pieniędzy. Dziś nie chce jej znać.

Miko i Lesz Natalia Lesz i Iza Miko wiele lat temu były przyjaciółkami. Wiele lat temu Natalia Lesz dała Izie Miko dach nad głową, gdy ta przyjechała do USA sama, bez pieniędzy. Dziś Iza nie chce jej znać. Mało kto o tym wie, ponieważ cała ta sprawa jest owiana wielką tajemnicą. Iza nigdy nawet nie wspomniała o tym, że zna Natalię. Z kolei Lesz w jednym z wywiadów zdradziła kiedyś, że przez jakiś czas dzieliła z Izą mieszkanie w Nowym Jorku i chodziła z nią do szkoły baletowej. Tatę Natalii było stać na wynajęcie dla córki mieszkania na Manhattanie. Lesz była tak miła, że zaproponowała Izie, żeby z nią zamieszkała, skoro ta nie ma pieniędzy na życie w Nowym Jorku. Iza Miko wielokrotnie w wywiadach podkreślała, że już jako nastolatka sprzedawała na ulicach baterie, by zarobić na utrzymanie w USA. Dziewczyny mniej więcej w tym samym czasie zrezygnowały z marzeń o karierze tanecznej. Iza z powodu kontuzji kolana, a Natalia odkryła, że jej największą pasją jest śpiew. - Natalia jest niezwykle ufną i dobrą dziewczyną. Zawsze chętnie wszystkim pomagała. Niestety, nie zawsze na tym dobrze wychodziła - mówi tygodnikowi "Gwiazdy" znajoma Natalii. Gdy Iza dostała role w paru znanych filmach, woda sodowa uderzyła jej do głowy. Do tego Miko w każdym wywiadzie podkreśla, jaka to była biedna, samotna i samodzielna. Iza przekonywała, że wszystko zawdzięcza sobie. Nigdy nie wspomniała o Natalii. Niewdzięczna przyjaciółka?

 

Natalia Lesz i Iza Miko wiele lat temu były przyjaciółkami. Mało kto o tym wie, ponieważ cała ta sprawa jest owiana wielką tajemnicą. Iza nigdy nawet nie wspomniała o tym, że zna Natalię. Z kolei Lesz w jednym z wywiadów zdradziła kiedyś, że przez jakiś czas dzieliła z Izą mieszkanie w Nowym Jorku i chodziła z nią do szkoły baletowej. Tatę Natalii było stać na wynajęcie dla córki mieszkania na Manhattanie. Lesz była tak miła, że zaproponowała Izie, żeby z nią zamieszkała, skoro ta nie ma pieniędzy na życie w Nowym Jorku.

 

 

Iza Miko wielokrotnie w wywiadach podkreślała, że już jako nastolatka sprzedawała na ulicach baterie, by zarobić na utrzymanie w USA. Dziewczyny mniej więcej w tym samym czasie zrezygnowały z marzeń o karierze tanecznej. Iza z powodu kontuzji kolana, a Natalia odkryła, że jej największą pasją jest śpiew.

Natalia jest niezwykle ufną i dobrą dziewczyną. Zawsze chętnie wszystkim pomagała. Niestety, nie zawsze na tym dobrze wychodziła - mówi tygodnikowi "Gwiazdy" znajoma Natalii.

Gdy Iza dostała role w paru znanych filmach, woda sodowa uderzyła jej do głowy. Do tego Miko w każdym wywiadzie podkreśla, jaka to była biedna, samotna i samodzielna.Iza przekonywała, że wszystko zawdzięcza sobie. Nigdy nie wspomniała o Natalii. Niewdzięczna przyjaciółka?