Miko i Lesz - kiedyś przyjaciółki, dziś rywalki?

Wiele lat temu Natalia Lesz dała Izie dach nad głową, gdy ta przyjechała do USA sama, bez pieniędzy. Dziś nie chce jej znać.

Miko i Lesz Natalia Lesz i Iza Miko wiele lat temu były przyjaciółkami. Wiele lat temu Natalia Lesz dała Izie Miko dach nad głową, gdy ta przyjechała do USA sama, bez pieniędzy. Dziś Iza nie chce jej znać. Mało kto o tym wie, ponieważ cała ta sprawa jest owiana wielką tajemnicą. Iza nigdy nawet nie wspomniała o tym, że zna Natalię. Z kolei Lesz w jednym z wywiadów zdradziła kiedyś, że przez jakiś czas dzieliła z Izą mieszkanie w Nowym Jorku i chodziła z nią do szkoły baletowej. Tatę Natalii było stać na wynajęcie dla córki mieszkania na Manhattanie. Lesz była tak miła, że zaproponowała Izie, żeby z nią zamieszkała, skoro ta nie ma pieniędzy na życie w Nowym Jorku. Iza Miko wielokrotnie w wywiadach podkreślała, że już jako nastolatka sprzedawała na ulicach baterie, by zarobić na utrzymanie w USA. Dziewczyny mniej więcej w tym samym czasie zrezygnowały z marzeń o karierze tanecznej. Iza z powodu kontuzji kolana, a Natalia odkryła, że jej największą pasją jest śpiew. - Natalia jest niezwykle ufną i dobrą dziewczyną. Zawsze chętnie wszystkim pomagała. Niestety, nie zawsze na tym dobrze wychodziła - mówi tygodnikowi "Gwiazdy" znajoma Natalii. Gdy Iza dostała role w paru znanych filmach, woda sodowa uderzyła jej do głowy. Do tego Miko w każdym wywiadzie podkreśla, jaka to była biedna, samotna i samodzielna. Iza przekonywała, że wszystko zawdzięcza sobie. Nigdy nie wspomniała o Natalii. Niewdzięczna przyjaciółka?

 

Natalia Lesz i Iza Miko wiele lat temu były przyjaciółkami. Mało kto o tym wie, ponieważ cała ta sprawa jest owiana wielką tajemnicą. Iza nigdy nawet nie wspomniała o tym, że zna Natalię. Z kolei Lesz w jednym z wywiadów zdradziła kiedyś, że przez jakiś czas dzieliła z Izą mieszkanie w Nowym Jorku i chodziła z nią do szkoły baletowej. Tatę Natalii było stać na wynajęcie dla córki mieszkania na Manhattanie. Lesz była tak miła, że zaproponowała Izie, żeby z nią zamieszkała, skoro ta nie ma pieniędzy na życie w Nowym Jorku.

 

 

Iza Miko wielokrotnie w wywiadach podkreślała, że już jako nastolatka sprzedawała na ulicach baterie, by zarobić na utrzymanie w USA. Dziewczyny mniej więcej w tym samym czasie zrezygnowały z marzeń o karierze tanecznej. Iza z powodu kontuzji kolana, a Natalia odkryła, że jej największą pasją jest śpiew.

Natalia jest niezwykle ufną i dobrą dziewczyną. Zawsze chętnie wszystkim pomagała. Niestety, nie zawsze na tym dobrze wychodziła - mówi tygodnikowi "Gwiazdy" znajoma Natalii.

Gdy Iza dostała role w paru znanych filmach, woda sodowa uderzyła jej do głowy. Do tego Miko w każdym wywiadzie podkreśla, jaka to była biedna, samotna i samodzielna.Iza przekonywała, że wszystko zawdzięcza sobie. Nigdy nie wspomniała o Natalii. Niewdzięczna przyjaciółka?

 

 

Więcej o:
Komentarze (43)
Miko i Lesz - kiedyś przyjaciółki, dziś rywalki?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 38 razy 32

  Twarz Miko przypomina mi lalkę z sex shopu

 • monika4351

  Oceniono 29 razy 21

  Uuuu nie ladnie Iza!!! Zawsze wiedzialam ze ona jest zadumana w sobie i wszystko zawsze zawdziecza sobie!!! Egoistka xD

 • Gość: Gość

  Oceniono 24 razy 20

  hmm... ciekawe co sie tak 'naprawde' stało?

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 12

  Natalia bardzo dobrze pokazała się w TzG, sprawia pozytywne wrażenie, a po Miko widać sztuczność i zmanierowanie hamerykańskim szołbizem:/

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 11

  nie lubie tej Izuni dla mnie jest taka sztuczna ze szok

 • Gość: Gość

  Oceniono 23 razy 11

  nie lubie Miko, a Nati jest spoko

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 10

  nie wiadomo jak to bylo ale wcale bym sie nie zdziwila ta Miko robi z siebie wielka gwiazde a za oceanem malo kto slyszal o niej , sodowa jej uderzyla i tyle a Natalia jest spoko - normalna dziewczyna

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 8

  jak ja nie cierpie tej Izy Miko zarozumiała panna

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 8

  chodzi o to ,ze Miko opwiadala w wywiadach jak sprzedawala baterie na ulicy, nie miala co jesc i nie miala gdzie mieszkac. tymczasem korzystala z pomocy innych - w czym nie ma nic zlego. tylko po co robi z siebie ofiare?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX