Weronika Rosati ma nowego faceta! Młodszego!

Facet ma zdecydowanie mniej niż 50 lat, a to w przypadku Weroniki Rosati już duży sukces.
Rosati ma nowego faceta! Facet ma zdecydowanie mniej niż 50 lat. Weronika Rosati na Święta Bożego Narodzenia wróciła ze Stanów Zjednoczonych do Polski i pojawiła się w teatrze w towarzystwie interesującego młodego mężczyzny Weronika Rosati na Święta Bożego Narodzenia wróciła ze swoich ukochanych Stanów Zjednoczonych do Polski. Rosati przyjechała na krótko, a już zdążyła zwrócić na siebie uwagę prasy. Wszystko za sprawą młodego mężczyzny, który pojawił się u jej boku na wtorkowej premierze sztuki "Dancing" w Teatrze Polonia. W rolę przyzwoitki tym razem wcielił się tata Weroniki, Dariusz Rosati, który podczas sztuki siedział koło niej. Przypominamy, że od momentu gdy w mediach wybuchł skandal, po opublikowaniu zdjęć Rosati całującej się z Andrzejem Żuławskim, rodzice nie opuszczają aktorki nawet na krok. Chodzą za nią wszędzie. Nawet, jak widać, na randki. "Fakt" zauważył, że Weronika przy młodym, tajemniczym mężczyźnie czuła się znakomicie, bo uśmiech nie znikał z jej twarzy. A może to jego mucha tak ją śmieszyła?

 

Weronika Rosati na Święta Bożego Narodzenia wróciła ze swoich ukochanych Stanów Zjednoczonych do Polski. Rosati przyjechała na krótko, a już zdążyła zwrócić na siebie uwagę prasy. Wszystko za sprawą młodego mężczyzny, który pojawił się u jej boku na wtorkowej premierze sztuki "Dancing" w Teatrze Polonia. W rolę przyzwoitki tym razem wcielił się tata Weroniki, Dariusz Rosati, który podczas sztuki siedział koło niej.

 

Przypominamy, że od momentu gdy w mediach wybuchł skandal, po opublikowaniu zdjęć Rosati całującej się z Andrzejem Żuławskim, rodzice nie opuszczają aktorki nawet na krok. Chodzą za nią wszędzie. Nawet jak widać na randki. "Fakt" zauważył, że Weronika przy młodym, tajemniczym mężczyźnie czuła się znakomicie, bo uśmiech nie znikał z jej twarzy. A może to jego mucha tak ją śmieszyła?

 

 

Więcej o:
Komentarze (28)
Weronika Rosati ma nowego faceta! Młodszego!
Zaloguj się
 • t.w.bolek

  Oceniono 10 razy 6

  Zapłaciła mu.

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  on wyglada jak mini wersja Kolonki a ona jak stara, wystroszona kura. Pani Janda bije ja na glowe :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 4

  To może niech się tak nie uśmiecha, bo wygląda z tym szkaradnie i staro.

 • seattle

  Oceniono 7 razy 3

  Weronika nie ma jeszcze 30-tki a ma już kurze łapki. To dowód na to, że uprawianie nekrofilii z prawie nieżywymi staruchami nie służy urodzie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  Wygląda na dużo młodszego od niej

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  No i gdzie sie podziala ta piekna Weronika?Wloski marie wystrzepione,bez koloru i polysku....

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 2

  a ta Pani z lewej to kto?

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 2

  ale koń

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Po panu Kolonko, każdy będzie młodszy..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX