Pieńkowska wygryzie Marczuk-Pazurę z "Miasta Kobiet"?

Czyżby szykowało się starcie dwóch tytanów?
Zmiany w "Mieście Kobiet" Czyżby szykowało się starcie dwóch tytanów? Weronika Marczuk-Pazura to trzecia prezenterka, która prowadziła "Miasto Kobiet" z Pauliną Młynarską. Wcześniej robiły to Marzena Rogalska oraz Anna Dziewit Pół roku temu Weronika Marczuk-Pazura zaczęła pracę w TVN Style przy programie "Miasto kobiet". Weronika była już trzecią prezenterką, która "próbowała" prowadzić ten program z Pauliną Młynarską. O tym, że nie jest to łatwe, przekonała się wcześniej Marzena Rogalska oraz Anna Dziewit (żona Marcina Mellera). Nie trudno zauważyć, że Paulina Młynarska lubi dominować, dlatego rzadko dopuszcza do głosu drugą współprowadzącą. Rogalska miała tego dosyć i sama odeszła z TVN Style. Dziewit nie sprawdziła się w roli prezenterki i została zwolniona. Zdaniem "Super Expressu" podobny los spotka Weronikę Marczuk-Pazurę, która nie wypada dobrze na tle rozgadanej Młynarskiej. Szczerze mówiąc, na miejscu Pazury, sami zrezygnowalibyśmy z prowadzenia programu. Nie ma nic przyjemnego w nieustannym słuchaniu Młynarskiej i ewentualnie zapowiadaniu przerwy na reklamy. Są lepsze i bardziej rozwijające zajęcia. Osoba z produkcji programu powiedziała, że to Paulina Młynarska kręci ciągle nosem na swoje koleżanki. A kto zastąpi Weronikę? Informator "SE" zdradził, że będzie to prawdopodobnie Jolanta Pieńkowska! Trudno to sobie wyobrazić, ponieważ w czasie oglądania "Dzień dobry TVN" mamy wrażenie, że Pieńkowska najchętniej sama by prowadziła program. Zresztą Jola jest nie do zniesienia w "DDTVN" i nie chcemy, żeby zepsuła jeszcze "Miasto kobiet". A jeśli Młynarskiej ciągle nie podobają się współprowadzące, to może należy pozbyć się właśnie jej?

 

Pół roku temu Weronika Marczuk-Pazura zaczęła pracę w TVN Style przy programie "Miasto kobiet". Weronika była już trzecią prezenterką, która "próbowała" prowadzić ten program z Pauliną Młynarską. O tym, że nie jest to łatwe, przekonała się wcześniej Marzena Rogalska oraz Anna Dziewit ( żona Marcina Mellera).

 

Nie trudno zauważyć, że Paulina Młynarska lubi dominować, dlatego rzadko dopuszcza do głosu drugą współprowadzącą. Rogalska miała tego dosyć i sama odeszła z TVN Style. Dziewit nie sprawdziła się w roli prezenterki i została zwolniona. Zdaniem "Super Expressu" podobny los spotka Weronkę Marczuk-Pazurę, która nie wypada dobrze na tle rozgadanej Młynarskiej.

 

Szczerze mówiąc, na miejscu Pazury, sami zrezygnowalibyśmy z prowadzenia programu. Nie ma nic przyjemnego w nieustannym słuchaniu Młynarskiej i ewentualnie zapowiadaniu przerwy na reklamy. Są lepsze i bardziej rozwijające zajęcia.

 

 

Osoba z produkcji programu powiedziała, że to Paulina Młynarska kręci ciągle nosem na swoje koleżanki. A kto zastąpi Weronikę? Informator "SE" zdradził, że będzie to prawdopodobnie Jolanta Pieńkowska! Trudno to sobie wyobrazić, ponieważ w czasie oglądania "Dzień dobry TVN" mamy wrażenie, że Pieńkowska najchętniej sama by prowadziła program. Zresztą Jola jest nie do zniesienia w "DDTVN" i nie chcemy, żeby zepsuła jeszcze "Miasto kobiet".

 

A jeśli Młynarskiej ciągle nie podobają się współprowadzące, to może należy pozbyć się właśnie jej?